Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Vand jante (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/2353-vand-jante.html)

Ford_V6 01-11-04 21:03

Vand jante
 
3 Attachment(s)
2 bucati 5 prezoane,18\",8J mercedes s500
2.500.000 bucata

1 bucata Alfa Romeo 16\" - 1.500.000

1 bucata Subaru - 1.000.000

Hondarul 01-11-04 21:09

Frate, daca aveai un set iti ziceam de cineva... Sa inteleg ca sunt roti de rezerva de la ciorditori... :wink:

PYT 03-11-04 12:16

eu din cate stiu pe rezerva nu iti pune aceeasi janta k la setul original ci una beshita, anyway.. poate stiu eu gresit

Hondarul 03-11-04 12:22

Pai de unde sa aiba omul cate o bucata... ??? Zic si eu... Dar vad ca nu raspunde.

disco3 13-11-04 10:47

m-ar fi tentat alea de mert, dar doar doua ce draq sa fac cu ele. 4 buc la 10 bulioane as fi sarit, dar doua la 5.000.000, no fuckin` way man, :x :x

needBrain 13-11-04 20:34

ca-n bancu ala:tu iei roata,io iau casetofonu


All times are GMT +2. The time now is 22:15.

- Copyright 2026 4Tuning