Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   VW PASSAT 1.9 TURBO DIESEL (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/234794-vw-passat-1-9-turbo-diesel.html)

vinyl 22-01-11 20:43

VW PASSAT 1.9 TURBO DIESEL
 
8 Attachment(s)
Salut,imi prezint si eu masina,prima de altfel,eu obtinand permisul acu 3 luni.Masina a apartinut tatalui meu,dar acum este amea.
Anul fabricatiei este 2002.
Motorizarea este una comuna la vw, 1.9 TDI 131hp stock,150 hp dupa resoftare.
Are 195.500 km parcursi,reali.
Ca dotari are climatronic,computer de bord,scaune incalzite,volan reglabil,navigatie,car-kit, si cam atat,sper sa nu fi omis ceva.
Masina este cat se poate de stock,in ceea ce priveste aspectul.
Planuri de primavara: Folierea geamurilor,xenon,posibil si folierea plafonului(inca sunt in dubii),o grila crom fara semn si niste boxe mari maricele.Ah si nu in ultimul rand,niste jante origianle de PASSAT,de pe modelul Highline,cele PHOENIX pe 17".
Poze cu masina:

miri 22-01-11 20:49

Re: VW PASSAT 3BG
 
Foarte foarte frumoasa masina , ai talent de fotograf :twisted:

vinyl 22-01-11 20:54

Re: VW PASSAT 3BG
 
Nu eu..un prieten..:D,btw,merci de aprecieri.

SAMYR90 22-01-11 20:58

Re: VW PASSAT 3BG
 
E frumos passatul, asteptam noi poze cu moficarile pe care ti-leai propus!, succes;) stima /

JusT_SaY_BoBo 22-01-11 21:24

Re: VW PASSAT 3BG
 
Quote:

Originally Posted by SAMYR90 (Post 4011298)
E frumos passatul, asteptam noi poze cu moficarile pe care ti-leai propus!, succes;) stima /

frumoasa masina!imi place ca e dotata!
nu vrei o nuca de schimbator de polo?:lol::lol:poate facem o combinatie
am eu pe cineva pentru foliat daca vrei.si inca o idee,tragei o folie rosie pe stopuri va arata super bine;) si nici nu e scump

vinyl 22-01-11 21:28

Re: VW PASSAT 3BG
 
Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4011358)
frumoasa masina!imi place ca e dotata!
nu vrei o nuca de schimbator de polo?:lol::lol:poate facem o combinatie
am eu pe cineva pentru foliat daca vrei.si inca o idee,tragei o folie rosie pe stopuri va arata super bine;) si nici nu e scump

Cum arata nuca?Pune niste poze.De foliat am gasit si eu undeva cu 400 ron,cu omologare fata spate,si e firma,nu e privat.Ai tu ceva mai bun?
Daca i-as pune folie rosie pe stopuri...cred ca ar aduce mai mult cu precedentul model de Passat,totusi o sa rog pe cineva sa faca un VT.

JusT_SaY_BoBo 22-01-11 21:31

Re: VW PASSAT 3BG
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4011371)
Cum arata nuca?Pune niste poze.De foliat am gasit si eu undeva cu 400 ron,cu omologare fata spate,si e firma,nu e privat.Ai tu ceva mai bun?
Daca i-as pune folie rosie pe stopuri...cred ca ar aduce mai mult cu precedentul model de Passat,totusi o sa rog pe cineva sa faca un VT.

iti fac eu vt.nu o sa semene cu precedentul pt ca e folie rosie dar stopul iti ramane clar o sa se vada modelul frumos!
tot firma stiu si eu nu priva cred ca tot cam asta e pretul dar calitatea e garantata!
pentru poze cu nuca da-mi add la just_say_bobo si iti fac si vt si ti-l dau pe mess dar in vreo 15 minute ca mie foame rau:lol::lol:

vinyl 22-01-11 21:36

Re: VW PASSAT 1.9 TURBO DIESEL
 
Ok,am dat add.Vorbim pe mess.

Wlad 22-01-11 22:12

Re: VW PASSAT 1.9 TURBO DIESEL
 
frumoasa masina, multi km fara incidente si spor la modificari:D

unde au fost facute pozele?:oops:

vinyl 22-01-11 22:25

Re: VW PASSAT 1.9 TURBO DIESEL
 
Multumesc frumos.Pozele au fost facute ...pe un peron,al unei gari.

ovidiu89 23-01-11 12:12

Re: VW PASSAT 1.9 TURBO DIESEL
 
Frumos si dotat passatul. Sa ai grija de el si bafta cu planurile de viitor:D

vinyl 23-01-11 13:15

Re: VW PASSAT 1.9 TURBO DIESEL
 
Quote:

Originally Posted by ovidiu89 (Post 4012501)
Frumos si dotat passatul. Sa ai grija de el si bafta cu planurile de viitor:D

Multumesc frumos,sa speram ca o sa reusesc ce mi-am propus,cu toate ca nu imi doresc imposibilul.

JusT_SaY_BoBo 23-01-11 20:44

Re: VW PASSAT 1.9 TURBO DIESEL
 
1 Attachment(s)
sper sa iti placa!
desi sa stii ca e diferenta mare intre vt si realitate

vinyl 23-01-11 20:58

Re: VW PASSAT 1.9 TURBO DIESEL
 
Destul de frumusel.Mie imi place doar noaptea cum se vad triplele,cu acele cerculete,dar ziua nimic deosebit.Iar daca fac triplele cum ai spus tu,le pot pune in evidenta si ziua si avand in vedere rezultatul de la tine,cred ca am sa le fac si eu asa,odata cu folierea geamurilor.

ps:Niste jante modelul PHOENIX de pe highline are cineva de vanzare?Sa fie din IASI,de preferat.

SAMYR90 23-01-11 22:25

Re: VW PASSAT 1.9 TURBO DIESEL
 
1 Attachment(s)
Pretene da ce zici de VT asta aa ?
eu zic ca da bine!!


All times are GMT +2. The time now is 12:03.

- Copyright 2024 4Tuning