Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   vand Pegas Kent (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/234711-vand-pegas-kent.html)

danny boy 22-01-11 14:15

vand Pegas Kent
 
Salut ! Vand Pegas Kent barbatesc. Este complet. Pret 220 lei. 0733944828

danny boy 24-01-11 18:32

Re: vand Pegas Kent
 
3 Attachment(s)
Necesita putina atentie.

cocean 27-01-11 21:54

Re: vand Pegas Kent
 
Quote:

Originally Posted by danny boy (Post 4016906)
Necesita putina atentie.

salut ofer 100 roni il mai ai .... astept raspuns

danny boy 28-01-11 09:16

Re: vand Pegas Kent
 
Imi pare rau. Nu.

danny boy 29-01-11 12:39

Re: vand Pegas Kent
 
Quote:

Originally Posted by cocean (Post 4027593)
salut ofer 100 roni il mai ai .... astept raspuns

Imi pare rau, dar nu il dau cu banii aia. Nu l-am vantut. Inca este de vanzare.

cocean 30-01-11 02:24

Re: vand Pegas Kent
 
Quote:

Originally Posted by danny boy (Post 4031516)
Imi pare rau, dar nu il dau cu banii aia. Nu l-am vantut. Inca este de vanzare.

fara suparare ofer 120 ron .....

Notă moderator:
Continuaţi în privat!

laurentiutl 01-02-11 21:08

Re: vand Pegas Kent
 
Ofer 170 Roni daca doresti

danny boy 04-02-11 10:21

Re: vand Pegas Kent
 
Multumesc tuturor ! S-a vandut cu suma ceruta. Se poate inchide.


All times are GMT +2. The time now is 15:38.

- Copyright 2026 4Tuning