Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar masina (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/234596-masina.html)

Luc1fer 21-01-11 22:31

masina
 
Cumpar masina , obligatoriu an peste 2001 ( inclusiv ) . De preferat Volkswagen , Ford sau Opel ( dar sunt deschis si la alte oferte ) . Nu ma intereseaza daca este benzina sau diesel , dar vreau sa aiba geamuri electrice ( fata macar ) si interiorul sa fie in stare foarte buna
Prefer inmatriculata , dar daca taxa este mica ( vorbim de pana in 500 de euro ) , se accepta si neinmatriculate
Va astept ofertele ( si ca buget , ma orientez in functie de ce mi se ofera , dar ca idee pana in 5000 de euro pot oferi )

Notă moderator:
Lasă date de contact!


alexandru_gabos id-ul de mess

0764 733 872 nr de tel

tudoroprescu 22-01-11 09:00

Re: Masinutza
 
poate iti place asta https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...punto-hgt.html

sparrowluc 22-01-11 09:25

Re: Masinutza
 
golful meu??cel din semnatura

Mallus 22-01-11 09:48

Re: Masinutza
 
Astra H..

darkwizard90 22-01-11 10:39

Re: Masinutza
 
4300 de euro masina are recent schimbata distributia ulei+filtre mai ramai si cu ceva banuti https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...w-golf-iv.html

Bisti 22-01-11 11:50

Re: masina
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-2002-a.html

UNDERC0VER 22-01-11 11:55

Re: masina
 
5000 E

Andruss 22-01-11 14:36

Re: masina
 
passat 1.8t full te intereseza

DANY to Fast 22-01-11 16:47

Re: masina
 
Salut, vrei ford focus 4500e ,iti las link asta sa iti faci o ideie e mai vechi sa mai schimbat multe la ea nu mai stau sa le scriu, putem vb la tel.

DANY to Fast 22-01-11 16:48

Re: masina
 
Asta e link-ul.
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ord-focus.html

Luc1fer 23-01-11 15:51

Re: masina
 
Dany to fast : frumoasa foc masina , ma gandesc si te anunt

Andruss : nu , multumesc

Undercover : nu ma intereseaza

Bisti : am si specificat ca nu vreau masini break , bafta la vanzare

sparrowluc : intotdeauna mi-a placut golfuletzu tau , deci da-mi add ( alexandru_gabos )

tudoroprescu : in nici un caz , nu e ceea ce caut eu , spor la vanzare

darkwizard : nu am linkul bun , deci nu pot sa iti vad masina


Valabil si va astept ofertele . Bugetul se reduce la 3500 de euro ( o investitie tare proasta care m-a lasat fara cv bani ... )

Bisti 23-01-11 16:18

Re: masina
 
cum zici tu ... dar nu scrie nicaieri !

Cristy65 23-01-11 21:05

Re: masina
 
Laguna de la semnatura? E din 2000, daca nu te deranjeaza.

andi_cimpean 23-01-11 21:08

Re: masina
 
Thread īnchis!

Cānd doreşti redeschiderea sa, trimiţi PM cu datele de contact, solicitate mai sus!


thread redeschis!

bofanel 05-02-11 20:20

Re: masina
 
Variant dar e facuta dupa gustul meu! http://volkswagen.anunturi-auto.4tun...9-9863840.html ?


All times are GMT +2. The time now is 12:28.

- Copyright 2026 4Tuning