![]() |
masina
Cumpar masina , obligatoriu an peste 2001 ( inclusiv ) . De preferat Volkswagen , Ford sau Opel ( dar sunt deschis si la alte oferte ) . Nu ma intereseaza daca este benzina sau diesel , dar vreau sa aiba geamuri electrice ( fata macar ) si interiorul sa fie in stare foarte buna
Prefer inmatriculata , dar daca taxa este mica ( vorbim de pana in 500 de euro ) , se accepta si neinmatriculate Va astept ofertele ( si ca buget , ma orientez in functie de ce mi se ofera , dar ca idee pana in 5000 de euro pot oferi ) Notă moderator: Lasă date de contact! alexandru_gabos id-ul de mess 0764 733 872 nr de tel |
Re: Masinutza
poate iti place asta https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...punto-hgt.html
|
Re: Masinutza
golful meu??cel din semnatura
|
Re: Masinutza
Astra H..
|
Re: Masinutza
4300 de euro masina are recent schimbata distributia ulei+filtre mai ramai si cu ceva banuti https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...w-golf-iv.html
|
Re: masina
|
Re: masina
|
Re: masina
passat 1.8t full te intereseza
|
Re: masina
Salut, vrei ford focus 4500e ,iti las link asta sa iti faci o ideie e mai vechi sa mai schimbat multe la ea nu mai stau sa le scriu, putem vb la tel.
|
Re: masina
Asta e link-ul.
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ord-focus.html |
Re: masina
Dany to fast : frumoasa foc masina , ma gandesc si te anunt
Andruss : nu , multumesc Undercover : nu ma intereseaza Bisti : am si specificat ca nu vreau masini break , bafta la vanzare sparrowluc : intotdeauna mi-a placut golfuletzu tau , deci da-mi add ( alexandru_gabos ) tudoroprescu : in nici un caz , nu e ceea ce caut eu , spor la vanzare darkwizard : nu am linkul bun , deci nu pot sa iti vad masina Valabil si va astept ofertele . Bugetul se reduce la 3500 de euro ( o investitie tare proasta care m-a lasat fara cv bani ... ) |
Re: masina
cum zici tu ... dar nu scrie nicaieri !
|
Re: masina
Laguna de la semnatura? E din 2000, daca nu te deranjeaza.
|
Re: masina
Thread īnchis!
Cānd doreşti redeschiderea sa, trimiţi PM cu datele de contact, solicitate mai sus! thread redeschis! |
Re: masina
Variant dar e facuta dupa gustul meu! http://volkswagen.anunturi-auto.4tun...9-9863840.html ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:28. |
- Copyright 2026 4Tuning