![]() |
Help Me!!
Am nevoie de 2 spidere(suspensii )pentu un difuzor de SPL si ma confrunt cu o probleba mai delicata nu gasesc!!! in tara asta minunata .Cum spuneam am nevoie de 2 spidese la diam bobinei de 3 toli(7,5) diam exterior al spidarului de 20,5 ajutati un biet copil va rog ofer oricat doriti :D tel 0743 625 005 ym:drotunning
|
Re: Help Me!!
vezi la claudiu urban
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:23. |
- Copyright 2026 4Tuning