![]() |
16 septembrie Legal Racing
Cine vine ? :D
|
Re: 16 septembrie Legal Racing
din craiova o sa vina mai multi... Vorbim pe messenger.
|
Re: 16 septembrie Legal Racing
perfect, deabia astept. :D
|
Re: 16 septembrie Legal Racing
si facem iar coloana pana acolo sau ne intalnim toti acolo?:D
|
Re: 16 septembrie Legal Racing
uite asta am uitat sa vorbim...
|
Re: 16 septembrie Legal Racing
super tare azi, ne-am intalnit si cu baietii din craiova. Pacat ca tico_rs a avut un start prost si a pierdut, dar o sa urmeze un remach. Just Insane! Vialy, Toto si baietii din craiova sa mai veniti pe la noi... :D
|
Re: 16 septembrie Legal Racing
am facut atatia km de la craiova pana la Bucuresti ca sa stam 15 minute si sa nu avem ce sa vedem !
asta nu e postu meu ! toto ? :d ... deranjeaza pe cineva adevarul gol-golut ? |
Re: 16 septembrie Legal Racing
next time! poate veniti in vizita doar, sau la un gratar la jumatea drumului... ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:03. |
- Copyright 2026 4Tuning