Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Sirena moarta (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/23368-sirena-moarta.html)

andrey_ctyn 11-09-06 01:57

Sirena moarta
 
Am auzit k sa gasit o sirena prinsa in plasa de peste in Turcia Alexandria ... nush dak e sirena da' seamana cu o sirena si coada e la fel ochi .. are gura ... ma rog ... acu' nush unde sa caut pe ce site sa gasesc macar poze sau filmare dak stie cineva ceva .... sa-mi zica si mie
Numai
bine

andrey_ctyn 11-09-06 02:18

Re: Sirena moarta
 
1 Attachment(s)
Uitati am filmat cu camera de pe telefon ......

Alexutzzz 11-09-06 03:07

Re: Sirena moarta
 
Quote:

Originally Posted by andrey_ctyn (Post 549840)
Am auzit k sa gasit o sirena prinsa in plasa de peste in Turcia Alexandria ... nush dak e sirena da' seamana cu o sirena si coada e la fel ochi .. are gura ... ma rog ... acu' nush unde sa caut pe ce site sa gasesc macar poze sau filmare dak stie cineva ceva .... sa-mi zica si mie
Numai
bine

Quote:

Originally Posted by andrey_ctyn (Post 549850)
Uitati am filmat cu camera de pe telefon ......

pai mai baiatule ceva nu se pupa aici.... ai zis : Am auzit k sa gasit o sirena prinsa in plasa de peste in Turcia Alexandria
si dupa ai zis : Uitati am filmat cu camera de pe telefon
ai zis AM.. sa inteleg ca tu ai filmat.. deci... lasa cardeala

andrey_ctyn 11-09-06 05:13

Re: Sirena moarta
 
am filmat de pe tel. altcuiva nu al meu

Cristi T 11-09-06 11:59

Re: Sirena moarta
 
pai....ok dar TU ai filmat acolo batea alexutzzz ???

Eugen_TL 11-09-06 14:38

Re: Sirena moarta
 
al draq ce naspeta e :))) nu e ca in filme si desene :lol: :lol:

pe la sfarsit se vede ca da din buze ca un peste ..nu cred ca e chiar atat de moarta cum zici tu ...

in fine..ori e o teapa de pe net ..o jucarie facuta klumea..ori o chestie din mare... la discovery daca n-a aratat nimic niciodata tin sa cred ca e vrajeala;)

CT99WUW 11-09-06 14:48

Re: Sirena moarta
 
7 Attachment(s)
:?: :?: :?: :?: am primit si eu un link care zicea tot ceva de o sirena

bogdan C.E.T. 11-09-06 15:03

Re: Sirena moarta
 
trebuia sa se mai duca si ea pe la stomatolog.nu cred ca s'a spalat cu calgate. :D :D :mrhappy: :mrhappy: :mrhappy:

Psycho 11-09-06 15:15

Re: Sirena moarta
 
era pe ebay de vanzare .. chestia asta

bogdan C.E.T. 11-09-06 15:17

Re: Sirena moarta
 
uitati'va la ochii ei. bah si i'am zis mah sa nu se mai drogheze=))))))

05aBi 11-09-06 15:50

Re: Sirena moarta
 
doamne ce urata e...
nu cred ca mai dorm la noapte... :D

andrey_ctyn 11-09-06 15:54

Re: Sirena moarta
 
Si eu care credeam k sirenele's frumoase .... pfff' knd ma uitam la desene inainte .. Doamne ce frumoase erau .. or fi imbatranit:lol: da' .... nu arata cum arata aia pusa de mine :?: :?: :shock:

topser 11-09-06 16:23

Re: Sirena moarta
 
duamneee ce ciudatenie...da urata mai e...cred ca e de cauciuc , dar pana mea , prea bine facuta!

andrey_ctyn 11-09-06 16:36

Re: Sirena moarta
 
N-are cum sa fie fake !!! am auzit ... si incerc sa caut da' nu gasesc :( cik in Egipt a fost gasita nu Turcia !eh' asta crek e un semn de Apocalipsa delfini mortzi,razboaie,cutremure,inundatzii,sirene ... si cik au mai vazut sirene ! in Marea Mediterana ... se impuiaza acu' au mai ramas sa gaseask dinozauri .. !

ESPinoza 11-09-06 16:51

Re: Sirena moarta
 
Quote:

Originally Posted by andrey_ctyn (Post 550445)
N-are cum sa fie fake !!! am auzit ... si incerc sa caut da' nu gasesc :( cik in Egipt a fost gasita nu Turcia !eh' asta crek e un semn de Apocalipsa delfini mortzi,razboaie,cutremure,inundatzii,sirene ... si cik au mai vazut sirene ! in Marea Mediterana ... se impuiaza acu' au mai ramas sa gaseask dinozauri .. !

pana la urma ai filmat tu cu telefonul sau ai luat de pe net filmu ala?


All times are GMT +2. The time now is 03:36.

- Copyright 2024 4Tuning