Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   O parere va rog ! (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/233532-parere-rog.html)

edy19 17-01-11 12:35

O parere va rog !
 
Am un woofer de 200 de w si o statie de 100 de w si un dvdplayer, acum vreau sa le leg toate ,dar nu stiu daca merge statia pntr woofer ? iar la dvdplayer am iesire si pntr woofer? mai trebe statie ? multumesc !

AlexBanu 17-01-11 13:04

Re: O parere va rog !
 
Salutare,
Da mai multe detalii despre componente. Denumire cod etc..


All times are GMT +2. The time now is 06:43.

- Copyright 2026 4Tuning