![]() |
O parere va rog !
Am un woofer de 200 de w si o statie de 100 de w si un dvdplayer, acum vreau sa le leg toate ,dar nu stiu daca merge statia pntr woofer ? iar la dvdplayer am iesire si pntr woofer? mai trebe statie ? multumesc !
|
Re: O parere va rog !
Salutare,
Da mai multe detalii despre componente. Denumire cod etc.. |
| All times are GMT +2. The time now is 06:43. |
- Copyright 2026 4Tuning