Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Accesorii si conectica (https://forum.4tuning.ro/391-accesorii-conectica.html)
-   -   Va rog sa ma ajutati... (https://forum.4tuning.ro/391-accesorii-conectica/233476-rog-ajutati.html)

danielcos 17-01-11 06:47

Va rog sa ma ajutati...
 
Am un condensator IN-PHASE DE 1,2F si nu ma pricep sa il montez,are 3 borne:una input+....output-.....output+ si nu stiu unde sa leaga firele de la baterie si cel de remote daca are.


All times are GMT +2. The time now is 19:29.

- Copyright 2026 4Tuning