![]() |
Va rog sa ma ajutati...
Am un condensator IN-PHASE DE 1,2F si nu ma pricep sa il montez,are 3 borne:una input+....output-.....output+ si nu stiu unde sa leaga firele de la baterie si cel de remote daca are.
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:29. |
- Copyright 2026 4Tuning