![]() |
cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Ma mistuie o curiozitate mare de ceva timp stau si ma gandesc care is cei mai vechi ursi(e30)din Romania deci care or iesit la actiune de muuuult timp daca se poate si niste poze cu "batranei" multumesc mult:oops:
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
pai sigur trebuie sa exista destule si din 82, mai batrane nu se poate.
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Nu la aia ma refer am intales ca txa este un exemplu ma refer o legenda...nu anul fabricatiei ziceam care circula si se da de ani buni cu el
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
haide chiar nimeni nu stie :( hai cu legendele :X:X
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
pai atunci trebuia sa spui "cei mai vechi posesori de e30"
nu pre se gasesc... majoritatea sunt pusti care abia au luat carnetul. |
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Una e daca vrei "legende" si alta sunt proprietari de ursi care ii au de ex. din '96 de cand aveau 90.000km. :D Si care inca-i au si care inca merg cu ei. Ca mine.
Din a doua categorie se gasesc ceva oameni. |
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
legende....nimeni nu stie ex:txa,dgh,mtj poze ceva detalii... sunt masini care merita o atentie in plus;)
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
DGH are ursul din 2004, daca nu ma insel, de ex.
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Quote:
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
1 Attachment(s)
cine isi aminteste de BMW urile astea, insemna ca e... BATRAN!:-)
flr&vec |
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Quote:
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Quote:
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
vrem mai multe poze de genu:oops: multumesc wrc
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
1 Attachment(s)
..........................
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:50. |
- Copyright 2026 4Tuning