Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   cele mai vechi e30-uri din ro!!!! (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/233021-vechi-e30-uri-ro.html)

tmDNSe30 14-01-11 23:11

cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Ma mistuie o curiozitate mare de ceva timp stau si ma gandesc care is cei mai vechi ursi(e30)din Romania deci care or iesit la actiune de muuuult timp daca se poate si niste poze cu "batranei" multumesc mult:oops:

rdy4ever 15-01-11 17:27

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
pai sigur trebuie sa exista destule si din 82, mai batrane nu se poate.

tmDNSe30 15-01-11 18:51

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Nu la aia ma refer am intales ca txa este un exemplu ma refer o legenda...nu anul fabricatiei ziceam care circula si se da de ani buni cu el

tmDNSe30 16-01-11 12:18

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
haide chiar nimeni nu stie :( hai cu legendele :X:X

rdy4ever 16-01-11 17:27

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
pai atunci trebuia sa spui "cei mai vechi posesori de e30"
nu pre se gasesc... majoritatea sunt pusti care abia au luat carnetul.

316i 16-01-11 21:47

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Una e daca vrei "legende" si alta sunt proprietari de ursi care ii au de ex. din '96 de cand aveau 90.000km. :D Si care inca-i au si care inca merg cu ei. Ca mine.
Din a doua categorie se gasesc ceva oameni.

tmDNSe30 07-12-11 22:25

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
legende....nimeni nu stie ex:txa,dgh,mtj poze ceva detalii... sunt masini care merita o atentie in plus;)

316i 07-12-11 23:48

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
DGH are ursul din 2004, daca nu ma insel, de ex.

tmDNSe30 08-12-11 00:20

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Quote:

Originally Posted by 316i (Post 4765781)
DGH are ursul din 2004, daca nu ma insel, de ex.

pai na nu prea stiu de aceea vreau sa aflu/invat mai multe...scz pt greseala

26WRC 16-01-12 14:41

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
1 Attachment(s)
cine isi aminteste de BMW urile astea, insemna ca e... BATRAN!:-)

flr&vec

Guwy 16-01-12 19:53

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC (Post 4829971)
cine isi aminteste de BMW urile astea, insemna ca e... BATRAN!:-)

flr&vec

FLR si VEC :D

tmDNSe30 16-01-12 23:17

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC (Post 4829971)
cine isi aminteste de BMW urile astea, insemna ca e... BATRAN!:-)

flr&vec

ma bucur ca sa gandit cineva sa posteze:D

tmDNSe30 16-01-12 23:18

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
vrem mai multe poze de genu:oops: multumesc wrc

brandex 18-01-12 23:22

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
1 Attachment(s)
..........................

bix 18-01-12 23:32

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC (Post 4829971)
cine isi aminteste de BMW urile astea, insemna ca e... BATRAN!:-)

flr&vec

VEC-u si FLR iar poza este in Alexandria (prezent si eu)


All times are GMT +2. The time now is 16:50.

- Copyright 2026 4Tuning