![]() |
Cine imi poate face o sigla?
Cine se pricepe in Photoshop sau programe de genu si este binevoitor sa-mi faca si mie o sigla "Viitorul sună bine"!
Multumesc frumos! |
Re: Cine imi poate face o sigla?
Quote:
|
Re: Cine imi poate face o sigla?
1 Attachment(s)
..........
|
Re: Cine imi poate face o sigla?
1 Attachment(s)
Sau aşa :arrow: Depinde acum cum vrei sigla , culori , font ...etc ( trebuia să specifici anumite detalii de la început ) ;)
Attachment 1822717 Este în varianta originală , îi dai tu resize cât vrei ;) |
Re: Cine imi poate face o sigla?
Mulţumesc frumos tuturor. Pe mine mă interesează o siglă pe care să o pot pune pe o foaie (cum este la acte,intr-un colţ). Dacă mai aveţi...:-"
|
Re: Cine imi poate face o sigla?
Quote:
Îţi poţi bate capul un pic în Paint şi îţi garantez că îţi iese. La final micşorezi în funcţie de hârtie. |
Re: Cine imi poate face o sigla?
Quote:
Daca mai vrea cineva sa faca sa faca si cu Viitorul sună bine! dar si Viitorul sună frumos! :"> |
Re: Cine imi poate face o sigla?
Mă mai poate ajuta cineva:-s?
|
Re: Cine imi poate face o sigla?
1 Attachment(s)
Specifica in ce domeniu vrei sa folosesti sigla sa stim si noi ce sa facem.De exemplu o sigla destinata unui post de radio nu cred ca i se portiveste unui fast food s.a.m.d.
|
Re: Cine imi poate face o sigla?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:25. |
- Copyright 2026 4Tuning