Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Il astept si eu pe VEC vs VRF (kadett 2.0)adica eu! (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/2328-astept-vec-vs-vrf-kadett-2-0-a.html)

disco3 31-10-04 07:58

Il astept si eu pe VEC vs VRF (kadett 2.0)adica eu!
 
Am tot auzit una alta despre acest VEC, si ma gindesc ca pina se mai poate sa vedem care pe care, eu am un kadet 2.0 16v T, astept un reply sau un raspuns din partea VEC-ului, oricare ar fi el...

bogdan 02-11-04 09:53

:twisted: nu cred ca se baga cineva frate nu vezi ca nu ai nici un raspuns!

Bogdan_16v 02-11-04 16:55

mms, daca ma mai astepti pana la anul in primavara, si mai ai masina pana atunci, ma bag eu cu tine...o sa am tot 2000cmc 16v, dar fara T-ul ala... :lol: :lol: Pana atunci, tot ce pot sa-ti ofer e un 800cmc... :lol:

EvLSant0S 02-11-04 17:00

tico power :D

GSi 02-11-04 23:17

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Bogdan_16v\"
mms, daca ma mai astepti pana la anul in primavara, si mai ai masina pana atunci, ma bag eu cu tine...o sa am tot 2000cmc 16v, dar fara T-ul ala... :lol: :lol: Pana atunci, tot ce pot sa-ti ofer e un 800cmc... :lol:

Fara T dar cu V-TEC ... stiu eu pe unde iti umbla tie mintea :D. Nu pot decat sa iti urez succes, insa eu pe Kadett as paria.

Bogdan_16v 02-11-04 23:43

Deja nu doar mintea imi umbla... :wink: Eu n-as fi asa de sigur... :lol: s-ar putea sa pierzi pariul... :lol: dar mi-e ca pana atunci mms ne face o alta surpriza, asa cum ne-a obisnuit de multe ori... :lol: :lol:

maryo 03-11-04 01:20

Asa este!
MMS-ul e plin de surprize-astazi peugeot de 1,4;maine porshe,poimaine Kadett TTTTTT!
Cine stie !
Pana la anul il vedem in M5...........
Bafta boieru!!!
:twisted: :twisted: :wink:

disco3 03-11-04 21:42

Multumesc mult baieti pt. incurajarile facute sa speram ca o sa ajungem si la M5, dar pana la anul, eu astept provocari pentru blandul si domolul Kadett, (magarusul meu). :lol: :lol:

JKV 03-11-04 21:45

Ba, eu nu stiu ce se lauda MMS-ul cu cazanu' ala al lui....L-as provoca eu cu Porsche-ul....da' mi-e ca se supara pe mine.

MMS-ule, te provoc cu duba frate....ca sa fim cat de cat egali si sa nu te umilesc...si oricum am oglinzile mai mari si te vad mai bine.... ;) :D

Tu ce parere iti faci GSI-ule, are sanse? :p

VEC-ule, nu zici nimic?

Hondarul 03-11-04 22:06

Hai sa nu ne bagam peste masinile din acest topic... :wink: Ca asa, peste un an... Turbonetics, HKS si GReddy... Asta pe un V-TEC... :wink: Timpul le face pe toate... :lol:

vec 04-11-04 00:28

Nu am nimic de spus. Masina mea stiti de cine e facuta .Din respect pentru acel om si pentru Usegroup-ul care-l port nu va pot da un raspuns.
-Cand voi schimba eu Usergroup-ul sau voi cred ca putem discuta.

disco3 04-11-04 08:53

crezi ca are vreo legatura...,treaba cu usergrup-urile, ce daca nu facem parte din acelasi club asta inseamna ca nu ne putem intalni? :pistoles:

Iar cit pt. tine Hondare draga, eu vb. la prezent :yikes: , pe cind tu :blahblah: la viitor, nu stiu ce sa zic, dar mie mi se pare a fi o diferenta :censored: , eu am ACUM :weee: , acest lucru iar tu vrei sa-l concepi cu voia lui Dzeu, pt la anul :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

disco3 04-11-04 09:04

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"JKV\"
Ba, eu nu stiu ce se lauda MMS-ul cu cazanu' ala al lui....L-as provoca eu cu Porsche-ul....da' mi-e ca se supara pe mine.

MMS-ule, te provoc cu duba frate....ca sa fim cat de cat egali si sa nu te umilesc...si oricum am oglinzile mai mari si te vad mai bine.... ;) :D

Tu ce parere iti faci GSI-ule, are sanse? :p

VEC-ule, nu zici nimic?

ba sa sti ca si eu ma gindeam , dar nu stiu daca tu poti lua amandoua motoarele, de pe porsche-urile alea doua :2gun: sa le pui doar pe unul din ele, pt ca asa ai reusi sa insumezi un nr. de CP ca sa te apropii cat de cat de puterea mashinutei mele :lol: :lol: :lol:
aaa... si sa mai stam un pic sa-mi pun si eu oglinzile laterale ca sa nu accelerez prea tare cind ramai in urma sa mai slabesc un pic blanita, sa nu fie diferenta prea mare

bogdan 04-11-04 09:19

nu santeti sanatosi!

MM pana la urme te dai cu cineva?!
sau ma astepti pe mine!!! 8) :evil: :evil: :evil: :evil:

disco3 04-11-04 09:30

pai nu vezi ca nu se incumeta nimeni, ce draq ba baieti, parca ar fi cine stie ce masina, si cind colo ea este o trompetica de Kadett.
Pai cred pana la urma n-am alta varianta decit sa te astept pe tine, dar grabeste-te si tu ca m-ai inebunit pina l-ai luat pana-l montezi pana.... :lol: :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 10:56.

- Copyright 2024 4Tuning