Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Colantari Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/232715-colantari-suceava.html)

SiLoTh 13-01-11 14:02

Colantari Suceava
 
Stie cineva o firma care sa faca colantari aici la noi??? sau cineva care face prin apropiere?

flow87 13-01-11 16:42

Re: Colantari Suceava
 
era o firma de colantari cu publicitate si din astea pe drumul ala care vii de la sellgros la sensul giratoriu nu o ei spre mopan ci spre serpentine la primu stop o ei inainte ,si undeva pe dreapta e firma.....
la firma unde lucram eu a colantat spatele la masini in mai multe culori plus numele firmei.....cred ca mai e firma pe acolo daca nu s-a desfintat.

tedyystaff 13-01-11 18:49

Re: Colantari Suceava
 
eu stiu domnu la around

SeRee 16-01-11 14:47

Re: Colantari Suceava
 
art design in itzicani ..cum treci podu faci prima la dreapta .. si dupa aceea faci prima la stanga.. si vezi ca o vezi...

blacktuningsuceava 08-03-12 07:39

Re: Colantari Suceava
 
Quote:

Originally Posted by SeRee (Post 3990878)
art design in itzicani ..cum treci podu faci prima la dreapta .. si dupa aceea faci prima la stanga.. si vezi ca o vezi...

daca sunte-ti interesat de un atelier colantari auto ( folieri ) va recomand blacktuning atelier specializat in montajul acestora www.blacktuning.info

blacktuningsuceava 08-03-12 07:40

Re: Colantari Suceava
 
Quote:

Originally Posted by flow87 (Post 3981978)
era o firma de colantari cu publicitate si din astea pe drumul ala care vii de la sellgros la sensul giratoriu nu o ei spre mopan ci spre serpentine la primu stop o ei inainte ,si undeva pe dreapta e firma.....
la firma unde lucram eu a colantat spatele la masini in mai multe culori plus numele firmei.....cred ca mai e firma pe acolo daca nu s-a desfintat.

www.blacktuning.info ateler folieri auto carbon 3d la cel mai bun pret

blacktuningsuceava 08-03-12 07:46

Re: Colantari Suceava
 
Quote:

Originally Posted by flow87 (Post 3981978)
era o firma de colantari cu publicitate si din astea pe drumul ala care vii de la sellgros la sensul giratoriu nu o ei spre mopan ci spre serpentine la primu stop o ei inainte ,si undeva pe dreapta e firma.....
la firma unde lucram eu a colantat spatele la masini in mai multe culori plus numele firmei.....cred ca mai e firma pe acolo daca nu s-a desfintat.

pentru serviciile de colantari auto va recomand un atelier specializat deoarece tehnicile de lipire sunt diferite de montajul unui autocolant in general firmele de publicitate lipesc superficial ,o foliere profesionala inseamna aceleasi etape ca la vopsire demontare in mare parte a componentelor de pe masina etc. www.blacktuning.info

SeRee 10-03-12 18:43

Re: Colantari Suceava
 
Quote:

Originally Posted by blacktuningsuceava (Post 4920497)
pentru serviciile de colantari auto va recomand un atelier specializat deoarece tehnicile de lipire sunt diferite de montajul unui autocolant in general firmele de publicitate lipesc superficial ,o foliere profesionala inseamna aceleasi etape ca la vopsire demontare in mare parte a componentelor de pe masina etc. www.blacktuning.info

zimi si mie cat costa la tine sa imi pun folie pe spate si fata la un corsa c ?

blacktuningsuceava 10-03-12 20:30

Re: Colantari Suceava
 
Quote:

Originally Posted by SeRee (Post 4924550)
zimi si mie cat costa la tine sa imi pun folie pe spate si fata la un corsa c ?

salut , daca vrei negru mat oracal te costa 200 lei garantie 5 ani

flow87 11-03-12 18:53

Re: Colantari Suceava
 
Quote:

Originally Posted by blacktuningsuceava (Post 4924782)
salut , daca vrei negru mat oracal te costa 200 lei garantie 5 ani

o capota negru mat sau negru lucios un pret ?

blacktuningsuceava 12-03-12 07:33

Re: Colantari Suceava
 
Quote:

Originally Posted by flow87 (Post 4926240)
o capota negru mat sau negru lucios un pret ?

100 de lei

KAmikazee2005 12-03-12 10:40

Re: Colantari Suceava
 
[blacktuning.. zi-mi te rog.. la o masina care n-are geamuri pe spate.. pot sa imi pun folie pe geamurile din fata??

blacktuningsuceava 12-03-12 11:03

Re: Colantari Suceava
 
Quote:

Originally Posted by KAmikazee2005 (Post 4927383)
[blacktuning.. zi-mi te rog.. la o masina care n-are geamuri pe spate.. pot sa imi pun folie pe geamurile din fata??

legal ai voe dar transparenta este foarte mare e ca si cum nu ai avea , ar mai fi o varianta daca esti politai sau ai vreo functie de genu :)) asta e traim in democratie condusi de comunisti .

KAmikazee2005 13-03-12 09:15

Re: Colantari Suceava
 
Quote:

Originally Posted by blacktuningsuceava (Post 4927416)
legal ai voe dar transparenta este foarte mare e ca si cum nu ai avea , ar mai fi o varianta daca esti politai sau ai vreo functie de genu :)) asta e traim in democratie condusi de comunisti .

din pacate politai nu sunt... si nici vre-o functie n-am.. :)) deci ne bagam picioarele in ele legi de.... :))

willie 13-03-12 22:58

Re: Colantari Suceava
 
Quote:

Originally Posted by KAmikazee2005 (Post 4929288)
din pacate politai nu sunt... si nici vre-o functie n-am.. :)) deci ne bagam picioarele in ele legi de.... :))

kamikazee...sparge geamurile:D..infoliezi ficare ciob de nuanta diferita..si le spui ca ai vitraliu:D


All times are GMT +2. The time now is 02:07.

- Copyright 2024 4Tuning