Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   o reuniune e36 pe 2011 cand ? (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/232630-reuniune-e36-2011-a.html)

andreiuu 13-01-11 04:55

o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
sa strangem toate felinele si sa facem mult zgomot ! :lol:

liviu tex 13-01-11 23:11

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
eu as veni si de doua ori pe zi!:-)

sharkylete 14-01-11 00:31

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Eu in aprilie cred ca termin cu masina... deci din aprilie in colo ... o data pe saptamana! :))

Acum serios!
Hai sa se hotarasca o data sau o perioada cand se poate face o intrunire e36 :D

Sunt pentru 100%!

Numai bine!
:paper:

Nosfer 14-01-11 02:34

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
hai cu intrunireaaaaa

andreiuu 14-01-11 02:39

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
macar o data pe luna ... mai schimbam si noi pareri ... urmarim pe viu evolutia masinilor si plus ca ne-am motiva pe noi insine cu finalizarea proiectelor ;) ....

sharkylete 16-01-11 17:51

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Mam cati interesati de meeting... :)) pe rand.. nu va mai ingramaditi... :)))

Eu propun ca un moderator sa mute topicul la seria 3 si sa fie sticky :) poate asa atrage atentia altfel!

Parerea mea este ca e o chestie serioasa nebagata in seama!

Restu` e CanCan!
:paper:

Provenzano 19-01-11 22:56

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
prezent si eu cu Noul proiect:shock:

johnny325 19-01-11 23:57

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
prezent

Billy c25xe 20-01-11 15:16

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Probabil ca va fi pe la inceputul lunii iunie , asa cum a fost anul trecut .

Voi fi prezent cu puturoasa 100 % (sper sa nu se suprapuna cu licenta ca am pus-o) si ca locatie , ar fi interesant la mare din respect pentru cei ce anul trecut au batut drumul de la ct pana in poiana . Ca s-a demonstrat ca si daca este intr-o zona mai centrala nu se ingramadesc si cei din imprejurimi .

bmw_motorsport 20-01-11 15:21

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
prezent inca odata...pana atunci sper sa o aduc pe linia de plutire:rolleyes2

Lymbutza 20-01-11 22:43

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Sincer , propun un drum pe Transfagarasan ! ! !

djeduu24 20-01-11 23:25

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Lymbutza (Post 4005794)
Sincer , propun un drum pe Transfagarasan ! ! !

o idee foarte buna///

andreiuu 21-01-11 01:05

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
mai realizabil ar fii sa se faca niste filiale ptr fiecare oras in parte si sa se stabileasca de comun acord locul de intalnire , ora , o data pe luna .... propun deschiderea unor thread-uri pe filiale organizate ca la carte si sa incepem sa ne punem in miscare .....:lol:

Billy c25xe 21-01-11 22:37

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Eu zic ca ar fi mai simpatica una pe an .

Dar nu vad mari miscari de trupe , baietii cu e30 ne-au luat-o bine de tot inainte .

Poate pentru ca nu este foarte vizibil topic-ul , rog un moderator sa-l mute langa cel cu intalnirea ursilor .:twisted:

Lymbutza 22-01-11 09:49

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
oricum pana in vara mai este destul , eu sunt sigur ca o sa se organizeze ceva .


All times are GMT +2. The time now is 23:08.

- Copyright 2026 4Tuning