![]() |
o reuniune e36 pe 2011 cand ?
sa strangem toate felinele si sa facem mult zgomot ! :lol:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
eu as veni si de doua ori pe zi!:-)
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Eu in aprilie cred ca termin cu masina... deci din aprilie in colo ... o data pe saptamana! :))
Acum serios! Hai sa se hotarasca o data sau o perioada cand se poate face o intrunire e36 :D Sunt pentru 100%! Numai bine! :paper: |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
hai cu intrunireaaaaa
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
macar o data pe luna ... mai schimbam si noi pareri ... urmarim pe viu evolutia masinilor si plus ca ne-am motiva pe noi insine cu finalizarea proiectelor ;) ....
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Mam cati interesati de meeting... :)) pe rand.. nu va mai ingramaditi... :)))
Eu propun ca un moderator sa mute topicul la seria 3 si sa fie sticky :) poate asa atrage atentia altfel! Parerea mea este ca e o chestie serioasa nebagata in seama! Restu` e CanCan! :paper: |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
prezent si eu cu Noul proiect:shock:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
prezent
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Probabil ca va fi pe la inceputul lunii iunie , asa cum a fost anul trecut .
Voi fi prezent cu puturoasa 100 % (sper sa nu se suprapuna cu licenta ca am pus-o) si ca locatie , ar fi interesant la mare din respect pentru cei ce anul trecut au batut drumul de la ct pana in poiana . Ca s-a demonstrat ca si daca este intr-o zona mai centrala nu se ingramadesc si cei din imprejurimi . |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
prezent inca odata...pana atunci sper sa o aduc pe linia de plutire:rolleyes2
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Sincer , propun un drum pe Transfagarasan ! ! !
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
mai realizabil ar fii sa se faca niste filiale ptr fiecare oras in parte si sa se stabileasca de comun acord locul de intalnire , ora , o data pe luna .... propun deschiderea unor thread-uri pe filiale organizate ca la carte si sa incepem sa ne punem in miscare .....:lol:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Eu zic ca ar fi mai simpatica una pe an .
Dar nu vad mari miscari de trupe , baietii cu e30 ne-au luat-o bine de tot inainte . Poate pentru ca nu este foarte vizibil topic-ul , rog un moderator sa-l mute langa cel cu intalnirea ursilor .:twisted: |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
oricum pana in vara mai este destul , eu sunt sigur ca o sa se organizeze ceva .
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:08. |
- Copyright 2026 4Tuning