Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   ajutati-ma va rog!!!ce masina este in imagini? (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/232233-ajutati-rog-masina-imagini.html)

Foxx88 11-01-11 08:01

ajutati-ma va rog!!!ce masina este in imagini?
 
cine imi poate spune ce marca de masina este cea din care coboara cei doi? https://www.dailymotion.com/video/xgiimh_masina_webcam

ZaNe94 11-01-11 13:19

Re: ajutati-ma va rog!!!ce masina este in imagini?
 
pare a fi ceva aixam, ligier (microcar-uri)... un tricarici de asta de condus la 16 ani :-?

amadeus_and 11-01-11 14:05

Re: ajutati-ma va rog!!!ce masina este in imagini?
 
Chiar daca nu se vede prea bine cred ca este un Chevrolet Spark...
Nu este microcar si are 4 usi...cel care coboara pe dreapta coboara pe usa din spate, si se urca tot acolo...
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...FJN61Tr1dAKq3Q

markizu 11-01-11 14:49

Re: ajutati-ma va rog!!!ce masina este in imagini?
 
pare un nissan micra de prin 1993 dupa spate
sa inteleg ca cei doi au vandalizat fordul si akm ii cauti ?

Foxx88 11-01-11 17:36

Re: ajutati-ma va rog!!!ce masina este in imagini?
 
este a3a oara knd vandalizeaza masina.de-aia am si pus camera.dar degeaba k nu se vede nici nr de la masina nici ce masina e s nici pe ei nu`i recunosc...

andreiorga 11-01-11 17:51

Re: ajutati-ma va rog!!!ce masina este in imagini?
 
NU este sparK! Spark are nr pe hayon si aia are nr. pe bara

Eu zic ca ai 2 locuri bune de amprentat: oglinda stanga si geamul dreapta spate.
Dupaia te gandesti pe prietena cui ai "calarit", pe cine ai dat afara...cui i-ai facut rau

aliyn21 11-01-11 18:15

Re: ajutati-ma va rog!!!ce masina este in imagini?
 
poate e tico dar nu cred
ce camera folosesti?ca se vede rau de tot, la viteza nu intelegi nimic

roby wws 11-01-11 19:24

Re: ajutati-ma va rog!!!ce masina este in imagini?
 
Quote:

Originally Posted by aliyn21 (Post 3975676)
poate e tico dar nu cred
ce camera folosesti?ca se vede rau de tot, la viteza nu intelegi nimic

mai repede matiz dupa arc spate ,sau un fiat seicento(sau cum s-o numi)...oricum eu zic sa schimbi pozitia camerei,sa filmezi masina din fata...
oricum merita prinsi si scuturati putin...

aliyn21 11-01-11 20:18

Re: ajutati-ma va rog!!!ce masina este in imagini?
 
Quote:

Originally Posted by roby wws (Post 3975914)
mai repede matiz dupa arc spate ,sau un fiat seicento(sau cum s-o numi)...oricum eu zic sa schimbi pozitia camerei,sa filmezi masina din fata...
oricum merita prinsi si scuturati putin...

ma scuzati matiz am vrut sa zic seamana cu cel de este parcat pozitia stopurilor...


All times are GMT +2. The time now is 01:15.

- Copyright 2026 4Tuning