![]() |
ajutati-ma va rog!!!ce masina este in imagini?
cine imi poate spune ce marca de masina este cea din care coboara cei doi? https://www.dailymotion.com/video/xgiimh_masina_webcam
|
Re: ajutati-ma va rog!!!ce masina este in imagini?
pare a fi ceva aixam, ligier (microcar-uri)... un tricarici de asta de condus la 16 ani :-?
|
Re: ajutati-ma va rog!!!ce masina este in imagini?
Chiar daca nu se vede prea bine cred ca este un Chevrolet Spark...
Nu este microcar si are 4 usi...cel care coboara pe dreapta coboara pe usa din spate, si se urca tot acolo... http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...FJN61Tr1dAKq3Q |
Re: ajutati-ma va rog!!!ce masina este in imagini?
pare un nissan micra de prin 1993 dupa spate
sa inteleg ca cei doi au vandalizat fordul si akm ii cauti ? |
Re: ajutati-ma va rog!!!ce masina este in imagini?
este a3a oara knd vandalizeaza masina.de-aia am si pus camera.dar degeaba k nu se vede nici nr de la masina nici ce masina e s nici pe ei nu`i recunosc...
|
Re: ajutati-ma va rog!!!ce masina este in imagini?
NU este sparK! Spark are nr pe hayon si aia are nr. pe bara
Eu zic ca ai 2 locuri bune de amprentat: oglinda stanga si geamul dreapta spate. Dupaia te gandesti pe prietena cui ai "calarit", pe cine ai dat afara...cui i-ai facut rau |
Re: ajutati-ma va rog!!!ce masina este in imagini?
poate e tico dar nu cred
ce camera folosesti?ca se vede rau de tot, la viteza nu intelegi nimic |
Re: ajutati-ma va rog!!!ce masina este in imagini?
Quote:
oricum merita prinsi si scuturati putin... |
Re: ajutati-ma va rog!!!ce masina este in imagini?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:15. |
- Copyright 2026 4Tuning