Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand NeoCube (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/232163-vand-neocube.html)

b0b0 10-01-11 20:51

Vand NeoCube
 
Acest set are 216 magneti (+ 5 de rezerva) din neodium de înalta calitate.

Un joc amuzant pentru tine de a construi o multime de obiecte diferite 2D sau 3D .

Poate fi un cadou dragut si interesant.

NeoCube este literalmente un puzzle cu sute de solutii

Va ofera ore intregi de divertisment neegalat

Greutate- aproximativ 106 gr

Diametrul unei bile- 5 mm

Pe considerente de securitate, nu lasati copiii sub varsta de 13 ani sa se joace cu el.

Las videoul sa vorbeasca https://www.youtube.com/watch?v=gidumziw4JE

Si ofer cubul intr-o cutie metalica.

Contact: [email protected] sau PM

Pret: 80 RON

b0b0 18-01-11 20:16

Re: Vand NeoCube
 
uppppS

b0b0 23-01-11 21:43

Re: Vand NeoCube
 
upppS

b0b0 01-02-11 20:20

Re: Vand NeoCube
 
++++++++++++


All times are GMT +2. The time now is 06:42.

- Copyright 2026 4Tuning