Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4Tuning International (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html)
-   -   NEW ZEALAND - tuning, races, shows, events... (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international/23207-new-zealand-tuning-races-shows-events.html)

BogdanNZ 07-09-06 16:11

NEW ZEALAND - tuning, races, shows, events...
 
Copiind stilul adoptat de Sebi si de Vali am facut un thread cu New Zealand, poze cu masini, showuri,gagici si orice altceva de pe aceste tarmuri.
Si ca sa incep frumos, pt cei care nu au avut ocazia sa vada intrati va rog aici and enjoy: https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/19403-auckland-nz-autosalon-24-iunie-2006-a.html

BogdanNZ 07-09-06 16:23

Re: New Zealand tuning, races, shows, events...
 
10 Attachment(s)
Big Boys Toys 2006 :twisted:

draculas 07-09-06 16:47

Re: New Zealand tuning, races, shows, events...
 
mama acolo vad ceva da nu vad masini :) stii la ce marefer alea sunt vise pentru multi :) pune si tu poze cu masinile alora care se intalnesc vineri sau sambata seara sa traga o liniuta acolo vezi chestii interesante

BogdanNZ 07-09-06 16:47

Re: New Zealand tuning, races, shows, events...
 
10 Attachment(s)
Drag-racing......

BogdanNZ 07-09-06 16:53

Re: New Zealand tuning, races, shows, events...
 
Voi mai pune maine cate ceva ca acuma e 3 dimineata! :sleep:

CJ-01-WOB 07-09-06 19:59

Re: New Zealand tuning, races, shows, events...
 
Sueprtari pozele de la Drag!
ai fost la multe evenimente de genul?
ce ai vazut cel mai impresionant!
accidente ?

Mai ai un coleg care e in NZ .. poate posteaza si el aici! ce zici MIHAI ?:!:
bafta

BogdanNZ 08-09-06 02:52

Re: New Zealand tuning, races, shows, events...
 
Da binenteles chiar as vrea ca si Mihai sa posteze aici...;)...oricum am zis ca ne intalnim la niste ture nocturne candva >:) poate o sa luam si camerele la noi,deocamdata am ramas cu zisul ca am tot fost ocupat...
Cat despre draguri da sunt f tari, cat despre accidente nu am vazut, iar cel mai mult m-a impresionat Sky-ul R32 al lui Jonah Lomu(nu il conducea el doar i apartine) de 800 cai si ce de rusine l-a facut pe unu cu Murcielago :D
Sper sa mai gasesc poze de astfel de eventuri ca le am imprastiate pe 2 calculatoare si...

BogdanNZ 08-09-06 03:15

Re: New Zealand tuning, races, shows, events...
 
4 Attachment(s)
Erotica lifestyle expo 2006 din pacate numai 4 poze caci nu era voie sa pozezi/filmezi, eu eram singurul si cand m-au vazut cei de la security mi-au zis sa inchid camera imediat sau sa ies afara:evil:
Oricum asta a fost un show R18 mai mult cu gagici(ffff dezbracate) decat cu masini...

BogdanNZ 08-09-06 03:30

Re: New Zealand tuning, races, shows, events...
 
2 Attachment(s)
Kitch tuning...aaa pizza tuning...acum 2 sapt. in concediu la Rotorua, ca tot romanu' ne-am oprit sa mancam...lol :-P :lol:

draculas 08-09-06 04:29

Re: New Zealand tuning, races, shows, events...
 
ba sa nu zici ca ala cu supra se dadea contra lu ala cu masina combi ? si ma minueaza faptu ca romani fiind nu ati scos voi niste slana cu ceapa si neste beri sa va cinstit ca si cosasii :)

BogdanNZ 08-09-06 04:37

Re: New Zealand tuning, races, shows, events...
 
De unde slana???
iar ramasite de beri se vad pe plafon la mazda albastra...
iar aia combi era un Legacy GT si se misca chiar bine la greutatea ei, dar oricum a luat-o de la Supra

draculas 08-09-06 04:42

Re: New Zealand tuning, races, shows, events...
 
pai slana vine de la porcu sau acolo cresteti numa canguri ?

Nicknamed_13 09-09-06 06:22

Re: New Zealand tuning, races, shows, events...
 
Bai chiar m-am enervat...GATA!!!!! VARA ASTA TREC PE LA DRAGURI......am tot avut scuze si alte URGENTE de nu m-am dus pana acum...da tre sa merg......

draculas 11-09-06 00:25

Re: New Zealand tuning, races, shows, events...
 
asa si nu uita sa iei niste servetele cu tine in caz ca o sa ai orgasme

Nicknamed_13 11-09-06 03:19

Re: New Zealand tuning, races, shows, events...
 
yuk...in servetel? Alte sfaturi nu ai? asa din experienta proprie? LOL


All times are GMT +2. The time now is 22:39.

- Copyright 2024 4Tuning