Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Hunedoara / Deva (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva.html)
-   -   Benzina pe bani marunti - 14-Ianuarie 2011 (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva/231968-benzina-bani-marunti-14-ianuarie-2011-a.html)

ondin 16-01-12 13:56

Re: Benzina pe bani marunti - 14-Ianuarie 2011
 
si ce rezolvi tu concret in strada? il bati pe fratele tau jandarmul si pe sora ta de la politia comunitara sau de la smurd? spargi masina unchiului tau si dai foc la magazinul parintilor tai? arati celor de sus ca esti nemultumit la maxim, ei stiau poate asta deja, daca nu afla acum. si mai departe ce ai rezolvat?
:)

ban_f_2005 16-01-12 14:06

Re: Benzina pe bani marunti - 14-Ianuarie 2011
 
deaia sa ajuns aici unde este romania acum si coruptia la maxim si scumpiri peste scumpiri la orice,pentru ca toti au aceasi gandire (de ce sa ies in strada)nu iesi sa dai foc la magazine si sa te bati..(desi numa asa te faci auzit la noi)

ondin 16-01-12 15:56

Re: Benzina pe bani marunti - 14-Ianuarie 2011
 
tot nu mi-ai raspuns la intrebare. ajungi cumva presedintele tarii? dar prim ministru? stergi coruptia de pe fata Romaniei? schimbi toata clasa politica? faci economia din nou profitabila?

ban_f_2005 16-01-12 16:37

Re: Benzina pe bani marunti - 14-Ianuarie 2011
 
daca toti ar iesi in strada s-ar schimba ceva....dara daca toti protesteaza pe forumuri si pe fb no sa se rezolve nimic niciodata

ondin 16-01-12 17:28

Re: Benzina pe bani marunti - 14-Ianuarie 2011
 
ce s-ar schimba?

ai primi bani fara munca?
:)

sau mancarea ar cadea din cer?

xxdadixx 16-01-12 22:04

Re: Benzina pe bani marunti - 14-Ianuarie 2011
 
Sa iasa pentru drepturile lor. Trebuie sa fi tampit sa nu-ti dai seama de directia in care ne ingroapa astia de la putere. Sa le dea peste bot la golani ca romania nu-i al or si nu a murit barbatia in tara asta.
Eu ii sustin, e singura modalitate sa-i extirpam. Nu exista mila pentru ce au facut cu tara asta si cu oamenii din ea.
Comparatia cu occidentul e ZERO atat timp cat la noi se platesc n taxe si impozite si primim ce? Ajungi la 60 de ani cu 5 milioane pensie si 3 milioane le dai pe medicamente. Compara aia cu occidentul. Nu se vrea pentru ca le-a intrat hotia in sange. Eu chiar ma bucur cu ce se intampla in tara, semn ca unii s-au saturat sa inghita cacat. Altfel vedem unde am ajuns de 20 de ani,coada Europei cum era Basescu la intrunirea sefilor de stat, nimeni nu-l baga in seama.

ondin 17-01-12 16:10

Re: Benzina pe bani marunti - 14-Ianuarie 2011
 
usor de zis ca bine fac dar daca derbedeii astia iti sparg magazinul sau ard masina personala nu stiu daca mai esti de acord cu ei.
:)

ban_f_2005 17-01-12 16:14

Re: Benzina pe bani marunti - 14-Ianuarie 2011
 
o spart geamurile la banci si la vodafone...le plangi de mila la aia?eu sincer nu le plang de mila....

ondin 17-01-12 18:25

Re: Benzina pe bani marunti - 14-Ianuarie 2011
 
nu le vad vina.erau a lui base?
:)

xxdadixx 17-01-12 22:20

Re: Benzina pe bani marunti - 14-Ianuarie 2011
 
Basescu n-are nicio vina, ne bate Dumnezeu ca ne-am omorat conducatorul :lol:

ondin 17-01-12 22:23

Re: Benzina pe bani marunti - 14-Ianuarie 2011
 
pai noi l-am omorat sau Iliescu cu trupa lui?
:)

VIRUSDEVA 24-01-12 01:27

Re: Benzina pe bani marunti - 14-Ianuarie 2011
 
va certati degeaba...
Coruptia este si va fi mereu...Oricine va venii la conducere va proceda la fel...

Fiecare se gandeste la buzunaru lui ...

Sa zicem ca dintr-o minune vine cineva si e cinstit tot iar gasii cineva sai bage ceva de vina ...

Daca mergeti si spargeti geamuri sau distrugeti cine stie ce mai rau faceti...
Din moment ce 1 semafor ( Cum am auzit la stiri ca au rupt semafoare ) va fi pus la o intersectie este cineva care isi ia un procentaj din pretul care este deja FIX

Asa cum se fura cu drumurile in Romania

Akai 24-01-12 21:22

Re: Benzina pe bani marunti - 14-Ianuarie 2011
 
Quote:

Originally Posted by VIRUSDEVA (Post 4843877)
va certati degeaba...
Coruptia este si va fi mereu...Oricine va venii la conducere va proceda la fel...

Fiecare se gandeste la buzunaru lui ...

Sa zicem ca dintr-o minune vine cineva si e cinstit tot iar gasii cineva sai bage ceva de vina ...

Daca mergeti si spargeti geamuri sau distrugeti cine stie ce mai rau faceti...
Din moment ce 1 semafor ( Cum am auzit la stiri ca au rupt semafoare ) va fi pus la o intersectie este cineva care isi ia un procentaj din pretul care este deja FIX

Asa cum se fura cu drumurile in Romania

Ai foarte mare dreptate, gandesti cum trebuie:).


All times are GMT +2. The time now is 06:23.

- Copyright 2024 4Tuning