![]() |
Urs Zxz ????
Am vazut acum cativa ani un urs negru cu ZXZ la nr, la ceva show, cred ca mai am filmuletul pe undeva, mergea Faithless - insomnia pe fundal, iar la un moment dat da burn si soferul scoate mana pe trapa. Stie cineva ce s-a intamplat cu el, proprietar etc.
Ps: am mai vazut ceva bmw'uri cu zxz la nr pe forum Numai bine ! |
Re: Urs Zxz ????
A fost facut praf pe autostrada soarelui in drum spre mare, acum cativa ani in urma, iar proprietarul impreuna cu frate-su' au scapat din accident ca prin urechile acului...iti spune Preparatu mai multe ;):)
Asta daca e vorba de B-14(parca)-Z X Z... |
Re: Urs Zxz ????
|
Re: Urs Zxz ????
Nu e asta cel de care zic eu avea trapa, probabil sa fi recarosat omu masina, nu mai tin minte exact cifrele de la numar. Oricum ursuletu ala mi-a trezit pasiunea pentru bmw!
|
Re: Urs Zxz ????
Au fost doi ursi negri cu ZXZ la numar. Unul s-a facut atunci praf iar de celalalt nu mai stiu nimic de multi ani.
|
Re: Urs Zxz ????
Aici este ce cautati : https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...-e30-tech.html
fostul 02 zxz actual 37 zxz ;) |
Re: Urs Zxz ????
Quote:
:D Pe asta il cautam si eu, eram foarte curios ce s-a intamplat dupa ce l-ai prezentat tu intr-un topic. |
| All times are GMT +2. The time now is 17:30. |
- Copyright 2026 4Tuning