Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   Urs Zxz ???? (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/230846-urs-zxz.html)

Ms-02-TPI 04-01-11 17:16

Urs Zxz ????
 
Am vazut acum cativa ani un urs negru cu ZXZ la nr, la ceva show, cred ca mai am filmuletul pe undeva, mergea Faithless - insomnia pe fundal, iar la un moment dat da burn si soferul scoate mana pe trapa. Stie cineva ce s-a intamplat cu el, proprietar etc.
Ps: am mai vazut ceva bmw'uri cu zxz la nr pe forum
Numai bine !

Simpaticutzu' 04-01-11 17:50

Re: Urs Zxz ????
 
A fost facut praf pe autostrada soarelui in drum spre mare, acum cativa ani in urma, iar proprietarul impreuna cu frate-su' au scapat din accident ca prin urechile acului...iti spune Preparatu mai multe ;):)

Asta daca e vorba de B-14(parca)-Z X Z...

kadilak_e 04-01-11 18:45

Re: Urs Zxz ????
 
https://www.youtube.com/watch?v=Kw2j3_awOfA

Ms-02-TPI 05-01-11 15:47

Re: Urs Zxz ????
 
Nu e asta cel de care zic eu avea trapa, probabil sa fi recarosat omu masina, nu mai tin minte exact cifrele de la numar. Oricum ursuletu ala mi-a trezit pasiunea pentru bmw!

316i 05-01-11 17:05

Re: Urs Zxz ????
 
Au fost doi ursi negri cu ZXZ la numar. Unul s-a facut atunci praf iar de celalalt nu mai stiu nimic de multi ani.

Gabi_323i 09-02-11 21:17

Re: Urs Zxz ????
 
Aici este ce cautati : https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...-e30-tech.html

fostul 02 zxz actual 37 zxz ;)

crime1 11-02-11 19:42

Re: Urs Zxz ????
 
Quote:

Originally Posted by Gabi_323i (Post 4069918)
Aici este ce cautati : https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...-e30-tech.html

fostul 02 zxz actual 37 zxz ;)


:D Pe asta il cautam si eu, eram foarte curios ce s-a intamplat dupa ce l-ai prezentat tu intr-un topic.


All times are GMT +2. The time now is 17:30.

- Copyright 2026 4Tuning