Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   SPL (Presiune Sonora) (https://forum.4tuning.ro/371-spl-presiune-sonora.html)
-   -   dBDrag Racing etapa nr 4 (https://forum.4tuning.ro/371-spl-presiune-sonora/23084-dbdrag-racing-etapa-nr-4-a.html)

dBDrag 05-09-06 16:10

dBDrag Racing etapa nr 4
 
In cadrul OCTOBER TUNING FESTIVAL Cluj-Napoca 2006, ce va avea loc in data de 14-15 Octombrie, se va organiza etapa cu nr 4 a competitiei dBDrag Racing.
Detaliile vor fi publicate in scurt timp.
Va asteptam.
Evenimentul este sustinut de 4tuning.ro

Ground Zero 05-09-06 20:35

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
O veste buna!
Asteptam detalii...
GZ Romanian Competition Team va fi prezenta si de aceasta data, atat in competitie cat si cu masini demo!

F.R.Sonic 06-09-06 23:27

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
Si Hunedoara asteapta detalii....sper sa strangem o gasca sa fim prezentzi.
O intrebare: o sa fie si curse ceva?
sau doar db drag si tuning show:?:

B-69-TAU 06-09-06 23:49

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
si echipa hertz&audison va fi prezenta.....
speram sa producem un 7 pe scara richter...:lol:

Piry 08-09-06 15:09

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
pardon stergeti :)

Heparu_Boy 11-09-06 11:29

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
Va fi cumva si vreo cursa pe aeroport? din cate am auzit eu din surse nesigure da !!

Heparu_Boy 11-09-06 11:43

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
Scuze off topic --- mutati la sectiunea cluj ...

sfigmo 18-09-06 09:38

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
Programul evenimentului:

Sambata 14 Octombrie:
orele 08 - 12:30 se va permite accesul participantilor si expozantilor in incinta pentru amenajare standuri;
ora 13:30 se vor deschide portile pentru publicul vizitator, va incepe inscrierea participantilor in concursul dBDrag;
ora 14:30 va incepe jurizarea masinilor inscrise in concursul dBDrag, dupa care urmeaza sesiunea de calificari;
ora 19 va avea loc concertul trupei Camuflaj;
ora 21:30 - AFTER PARTY pentru participanti la TimeCafe;


Duminica 15 Octombrie:
ora 10 se vor deschide portile pentru publicul vizitator;
ora 11:30 vor incepe etapele eliminatorii din cadrul concursului dBDrag;
ora 16 se vor ridica urnele de vot pentru numarare;
ora 17:30 va avea loc festivitatea de premiere;
Dupa terminarea evenimentului, participantii sunt invitati la Restaurantul SUN pentru o petrecere.

Va asteptam.

ugod 22-09-06 19:54

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
ceva premii ??? sau iara , noi de noi , o cupa si o strangere de mana .

B-69-TAU 22-09-06 21:27

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
Quote:

Originally Posted by ugod (Post 561397)
ceva premii ??? sau iara , noi de noi , o cupa si o strangere de mana .

ca de obicei... ce n te-ai obisnuit inca? poate peste cativa ani....

f frumos programul....
cazare?

sfigmo 23-09-06 08:15

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
Suntem inca in negocieri cu hotelul sa obtinem un pret cat mai bun...voi anunta si tarifele pentru cazare.

cls21b_EVO 23-09-06 18:21

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
Tau ...vad ca ti place sa vb. prostii .
Ai uitat de Sq si Bass Race la AMC Kart ...acolo nu sa u dat premii ah ???

gydo 30-09-06 07:32

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
cine a confirmat ca va veni?
o lista, ceva....????

MANTUS 01-10-06 19:54

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
Pana la urma vor fi curse sau nu?Am auzit din surse neoficiale ca locatia s-ar putea sa nu fie aeroportul ci la complexul EXPO TRANSILVANIA!!!
Ciao bao ;)

viperu 01-10-06 22:35

Re: dBDrag Racing etapa nr 4
 
vor fi curse, dar nu cu cai putere ci cu decibeli...


All times are GMT +2. The time now is 13:12.

- Copyright 2026 4Tuning