Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Opel tuning (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning.html)
-   -   Irmscher Opel Corsa (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning/23070-irmscher-opel-corsa.html)

RoSonic 05-09-06 13:12

Irmscher Opel Corsa
 
2 Attachment(s)
Irmscher Opel Corsa
Irmscher ofera pentru Opel Corsa un set de modificari ce include: kit exterior, elemente de design interior, toba finala sport, suspensie ce coboara garda la sol cu 30 mm, si mai multe modele de jante cu dimensiuni de 16 sau 17''.

puercolino 05-09-06 15:00

Re: Irmscher Opel Corsa
 
draguta masinuta

Seat_TDI 05-09-06 20:41

Re: Irmscher Opel Corsa
 
bun pt o gagica la inceputul carierei in tuning:D

weedboy 05-09-06 21:30

Re: Irmscher Opel Corsa
 
Frumusel kitul si gentzile din prima poza....................





:evil: :evil: In loved with bmw:twisted: :twisted:

solo24 06-09-06 00:01

Re: Irmscher Opel Corsa
 
eu zic ca e buna si mai pt un pustan dar culoarea inchisa

Eugen_TL 06-09-06 00:27

Re: Irmscher Opel Corsa
 
masca radiator nu-mi place... uitati-va si voi ce urat vin usile uc rama... ce nu le-au facut fara ..erau super asa ! in rest e beton

DeeJey KooL 06-09-06 00:32

Re: Irmscher Opel Corsa
 
buna masina asta pt neveste atrase de tuning

STREET 06-09-06 15:22

Re: Irmscher Opel Corsa
 
urat spate mai are

mihaimicron 06-09-06 16:58

Re: Irmscher Opel Corsa
 
de-a dreptul oribila...........din cate vad sa cam ales prafu de Opel in general ...atat Corsa si Vectra sunt din ce in ce mai urate

nepotu 07-09-06 06:27

Re: Irmscher Opel Corsa
 
mie-mi place si corsa asta si vectra noua....frumoase...si astra...toate

Dice 07-09-06 09:41

Re: Irmscher Opel Corsa
 
Adevarul este k majoritatea opelurilor sunt mf si opel astra si opel vectra si opel corsa( modelul mai vechi ) dar acesta le intrece pe toate este mai ridicata de la sol si are eleronul ala care face toata mashina:-? parearea mea cel putzin ;)) :D

GO!GO!GO

sprinter 07-09-06 23:28

Re: Irmscher Opel Corsa
 
E chiar misto ... da parca tot d femeie ramane :|

PauL.LFS 08-09-06 21:18

Re: Irmscher Opel Corsa
 
Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 547084)
E chiar misto ... da parca tot d femeie ramane :|

''masina de femeie" :rolleyes2 asta pt ca face parte din clasa mica.. dar poate is si altii care vor masina ca sa circule mai usor prin oras.. ;)
masinuta ii draguta.. poate nu ii cel mai reusit kit, dar mai bine decat stock

sprinter 08-09-06 21:46

Re: Irmscher Opel Corsa
 
Ma nu am zis ca nu e lume care nu a r vrea sa circule cu ea .... din clasa mica mai e si polo ... care parca nu e kiar asa pe fatza ca asta :) oricum vb ta .... mai bine cu kit ul asta deecat stock :D

Alexutzzz 08-09-06 21:52

Re: Irmscher Opel Corsa
 
mie imi place la nebunie.....arata super pacat ca pentru noul opel corsa deocamdata sunt niste motoare de....... cel mai puternic este un 1.4 de 90 de cai asteptam sa intre opc in priza si sa veedem ce motor o sa arunce pe corsa... sigur va fi ceva sa faca senzatie in clasa mica;) aa si opel sigur o sa mai adauge ceva motoare la corsa


All times are GMT +2. The time now is 22:03.

- Copyright 2026 4Tuning