Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Diverse pentru Passat 3BG (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/230562-diverse-passat-3bg.html)

vinyl 03-01-11 02:23

Diverse pentru Passat 3BG
 
Am nevoie de urmatoarele pentru Passatul meu:

Emblema scris " PASSAT "
"TDI"
"4MOTION"
Cele doua bari de pe cupola cromate.La schimb cu cele negre+diferenta.

Bandourile acelea subtiri cromate de pe bari si laterale.

Tripla stanga.

Jante 17" modelul PHOENIX.

Cine ma poate ajuta,sa posteze.Multumesc.

vinyl 03-01-11 11:21

Re: Diverse pentru Passat 3BG
 
Up

+tulumba servo-frana
+bidonas apa parbriz


All times are GMT +2. The time now is 04:57.

- Copyright 2026 4Tuning