Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   COMANDA - HOBBYLAND (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/229783-comanda-hobbyland.html)

world_eye007 28-12-10 13:59

COMANDA - HOBBYLAND
 
Vreau sa imi comand o macheta de pe hobbyland si mai am nevoie de cineva pentru a completa pana la 100 de euro (pentru transport gratuit). Deci daca doreste cineva, ceva de acolo anuntati-ma rapid pentru ca vreau sa dau comanda saptamana asta.
In principiu mai e nevoie de ceva in valoare de 30 de euro (macheta mea e deja 71).

cash_banck 28-12-10 15:01

re: Comanda hobbyland.bg
 
ai PM!

world_eye007 30-12-10 12:44

re: Comanda hobbyland.bg
 
Deci suntem pana acum eu si cash_banck cu cate o macheta la "christmas sale" fiecare. Mai avem nevoie de o persoana care sa vrea o macheta care sa fie "available", aceasta o sa beneficieze de 5% reducere.
Ar fi ok daca am putea da comanda saptamana viitoare... deci inghesuiti-va :-)

alex_muresan2009 30-12-10 18:17

re: Comanda hobbyland.bg
 
ai pm!!!!

glockedprod 31-12-10 18:57

re: Comanda hobbyland.bg
 
vreau si eu sa ma lipesc.

am 4 produse in valoare de 34 eur

codurile machetelor: 20293, 20632, 20351 si 640120520

contact: iftimeadrian88 sau 0740 514 983

cash_banck 01-01-11 15:44

re: Comanda hobbyland.bg
 
eu ma retrag din comanda! ms

bmwh548 01-01-11 17:02

re: Comanda hobbyland.bg
 
Aveti sticky, sa vada lumea topicul mai usor.

alex_muresan2009 01-01-11 17:14

re: Comanda hobbyland.bg
 
multumim!

world_eye007 03-01-11 10:59

re: Comanda hobbyland.bg
 
Quote:

Originally Posted by bmwh548 (Post 3945117)
Aveti sticky, sa vada lumea topicul mai usor.

Merci frumos ;)
S-au schimbat putin datele comenzii: o sa fie data de glockedprod, pentru ca el mai are niste comenzi de pe site-ul lor la activ astfel v-a exista o reducere putin mai mare (pentru machetele la pret normal).

world_eye007 03-01-11 18:22

re: Comanda hobbyland.bg
 
Imi pare rau de dublu post, dar o sa va rog ca din acest moment sa posteze doar cei cu adevarat interesati sa isi ia o macheta, nu toti bagatorii de seama care se plictisesc pe aici si vor doar sa f...rece timpul celorlalti!
Multumesc. ;)
EDIT: Si pentru toti nelamuritii: banii ii trimiteti inainte, celui care face comanda, deoarece contrar aparentelor banii nu ne cresc in copaci si nici nu ne cad din avion si poate nu avem de unde sa punem chiar pentru toti "doritorii".

Tako 03-01-11 19:59

re: Comanda hobbyland.bg
 
ma bag si eu cu 1 sau 2 machete f sigur...

glockedprod 06-01-11 15:02

re: Comanda hobbyland.bg
 
ok, suntem 3, mai avem nevoie de o persoana.

glockedprod 12-01-11 21:51

re: Comanda hobbyland.bg
 
comanda a fost trimisa azi, 1/12/2011

liquido 13-01-11 09:21

re: Comanda hobbyland.bg
 
data viitoare poate ma bag si eu ... sunt curios cat dureaza pana vin

dr_alecs2 13-01-11 17:27

re: Comanda hobbyland.bg
 
Vin in 24-48 de ore. Mai da careva comanda? Eu am un 37 de euro.
Quote:

Originally Posted by liquido (Post 3980755)
data viitoare poate ma bag si eu ... sunt curios cat dureaza pana vin



All times are GMT +2. The time now is 14:46.

- Copyright 2026 4Tuning