Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Porsche (https://forum.4tuning.ro/289-discutii-porsche.html)
-   -   parbriz cabriolet 944 [am matrita ] (https://forum.4tuning.ro/289-discutii-porsche/229687-parbriz-cabriolet-944-matrita.html)

cristian boy 27-12-10 21:11

parbriz cabriolet 944 [am matrita ]
 
te mai costa 2.5 milioane parbrizul la gerom buzau eu am reusit sa il montez si este perfect-se poate si cu parasolar difeeerite culori ;si este mai gros cu3.5milim

Chelie 27-12-10 21:24

Re: parbriz cabriolet 944 [am matrita ]
 
Quote:

Originally Posted by cristian boy (Post 3932760)
te mai costa 2.5 milioane parbrizul la gerom buzau eu am reusit sa il montez si este perfect-se poate si cu parasolar difeeerite culori ;si este mai gros cu3.5milim

Lasa si tu o adresa contact.. pls
E facut din pexiglas?????

cristian boy 27-12-10 21:42

Re: parbriz cabriolet 944 [am matrita ]
 
Quote:

Originally Posted by Chelie (Post 3932773)
Lasa si tu o adresa contact.. pls
E facut din pexiglas?????

DUPLEX SI ESTE MAI GROS CU APROAPE 4MM GEROM BUZAU ZONA INDUSTRIALA NR 14 ITI DA GARANTIE CTC CA PE VREMEA LUI NEA NICU

septimiu_cal 26-11-11 07:58

Re: parbriz cabriolet 944 [am matrita ]
 
doar 2,5 mil parbrizul?
ma intereseaza si pe mine!
un nr de tel pls!


All times are GMT +2. The time now is 10:41.

- Copyright 2026 4Tuning