![]() |
parbriz cabriolet 944 [am matrita ]
te mai costa 2.5 milioane parbrizul la gerom buzau eu am reusit sa il montez si este perfect-se poate si cu parasolar difeeerite culori ;si este mai gros cu3.5milim
|
Re: parbriz cabriolet 944 [am matrita ]
Quote:
E facut din pexiglas????? |
Re: parbriz cabriolet 944 [am matrita ]
Quote:
|
Re: parbriz cabriolet 944 [am matrita ]
doar 2,5 mil parbrizul?
ma intereseaza si pe mine! un nr de tel pls! |
| All times are GMT +2. The time now is 10:41. |
- Copyright 2026 4Tuning