Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   Salut ! (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/229554-salut.html)

v1p3r_21 27-12-10 08:54

Salut !
 
De curand mi-am achizitionat un sistem subwoofer + amplificator + condensator. Dar m-am lovit de o problema ! Cum se leaga un condesator? O schema mi-ar fi de mare folos .... Sper sa ma ajute cineva ! Multumesc !

Bigu 27-12-10 09:37

Re: Salut !
 
1 Attachment(s)
sa-ti fie de folos

v1p3r_21 27-12-10 12:56

Re: Salut !
 
Ms mult de tot . Acum am inteles cum se leaga!


All times are GMT +2. The time now is 01:16.

- Copyright 2026 4Tuning