![]() |
Diorame auto
5 Attachment(s)
Am si eu o colectie de machete 1/60. De cand m-am apucat sa adun "maruntele", ma tot bate gandul sa fac si o diorama... am incercat sa adun si sa fac ceva dar e cam subtic ceea ce am pana acum...
|
Re: Diorame auto
Nu se poate numii diorama...asa ceva faceam si eu cand eram mai mic in fata blocului..
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:56. |
- Copyright 2026 4Tuning