Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Diorame auto (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/229511-diorame-auto.html)

Julyo 26-12-10 21:55

Diorame auto
 
5 Attachment(s)
Am si eu o colectie de machete 1/60. De cand m-am apucat sa adun "maruntele", ma tot bate gandul sa fac si o diorama... am incercat sa adun si sa fac ceva dar e cam subtic ceea ce am pana acum...

GrAnDe 26-12-10 22:05

Re: Diorame auto
 
Nu se poate numii diorama...asa ceva faceam si eu cand eram mai mic in fata blocului..


All times are GMT +2. The time now is 01:56.

- Copyright 2026 4Tuning