![]() |
Boicot Benzinărie
Buna ziua, am si eu o rugaminte la comunitatea din Arad , sa luati exmplul celor din Bucuresti si sa faceti la fel ca ei, asta daca va deranjeaza pretul benzinei https://forum.4tuning.ro/25-eveniment...ml#post3928281 si asta https://www.youtube.com/watch?v=YlcVHRd5RyU .
Mii de scuze daca am postat unde nu trebuie si rog un moderator sa mute mesajul unde crede ca va fi vazut de mai multe persoane dar sa nu-l stearga. Multumesc anticipat. |
Re: Boicot Benzinărie
tot incerc dar vad ca nu am cu cine.... romanii sunt lasi
|
Re: Boicot Benzinărie
Quote:
|
Re: Boicot Benzinărie
Quote:
|
Re: Boicot Benzinărie
aia nu prea se plang de pretul benzinei sau al motorinei ... :rolleyes2
|
Re: Boicot Benzinărie
mai este un subiect pe aceasta tema
|
Re: Boicot Benzinărie
Cum pot sa formez un post nou referitor la acelasi boicot?
|
Re: Boicot Benzinărie
vroian sa zic topic.Nu stiu cat de eficient este acest protest dar merita sa incercam sa blocam aceste benzinarii poate le scade eficienta si realizeaza si ei ca fara noi ei nu ar exista .
|
Re: Boicot Benzinărie
@lucian1970, urmareste topicul "Protest impotriva taxei auto si pretului carburantului " care se mentine activ din punct de vedere al discutiilor si azi, in sfarsit din punct de vedere al actiunii din aceasta seara.
|
Re: Boicot Benzinărie
Votati aici de la cine nu vom cumpara nimic in luna Februarie
vot |
| All times are GMT +2. The time now is 03:02. |
- Copyright 2026 4Tuning