Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Boicot Benzinărie (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/229401-boicot-benzinarie.html)

MihaiCsl 28-12-10 19:31

Re: Boicot Benzinărie
 
Quote:

Originally Posted by GAby645 (Post 3935088)
ii colegu cu decapotabila de pe forum daca nu ma insel , aka zorro

Da, el e si are dreptate.

alex_maf2007 28-12-10 19:32

Re: Boicot Benzinărie
 
ar fi trebuit ascunse nr de inmatriculare:)) cum au facut si cei din bucuresti in poze:oops:

Emiliannec 28-12-10 19:57

Re: Boicot Benzinărie
 
materialul celor de adevarul. Merci Cosmin 8)

filmare + poze

Emiliannec 28-12-10 20:13

Re: Boicot Benzinărie
 
pozele facute de mine si 2 filmulete care le-am dat si celor de la protv si antena1 :D

link

zorro6299 28-12-10 20:27

Re: Boicot Benzinărie
 
criminales , respect frate , esti tare omule !!! daca te-as putea clona / as schimba Romania :!:

cel mai tare ma bucura ca BZI au facut acel montaj pe o melodie preferata de criminales / bine aleasa / pacat ca NU se trezesc Romanii / mai mult k sigur cand se vor trezi...v-a fi prea tarziu.....

cred ca " miscarea" de azi.... e un inceput promitator pentru " Marea Miscare" din Ianuarie, cand , poate, vom fi intr-un numar mai mare ...vorba aia :
Unde-s multi Puterea Creste !!!

La Mai Mare !!!

P.S. Pentru autografe ( acu' ca am ajuns vedeta ) apasati tasta "o" de pe orice telefon fix in reteaua de canalizare a orasului :-P

P.S.2 Huotiiiiii !!!!

Bogdan.IS 28-12-10 20:52

Re: Boicot Benzinărie
 
Eu consider ca acest protest este o reusita... Mai multi prieteni de-a mei din Tg Mures vor pune la cale un asemenea protest ... treptat treptat poate reusim un protest national .

ROAD EMPIRE 28-12-10 21:22

Re: Boicot Benzinărie
 
Respect baieti ! BRAVO8)

MihaiCsl 28-12-10 21:24

Re: Boicot Benzinărie
 
Quote:

Originally Posted by zorro6299 (Post 3935482)
criminales , respect frate , esti tare omule !!! daca te-as putea clona / as schimba Romania :!:

cel mai tare ma bucura ca BZI au facut acel montaj pe o melodie preferata de criminales / bine aleasa / pacat ca NU se trezesc Romanii / mai mult k sigur cand se vor trezi...v-a fi prea tarziu.....

Daca 30% din oameni ar fi ca el, n-am mai fi in cacatu asta de acum.
Tot respectul meu pentru crimales si-mi doresc sa simta toti romanii ceea ce simte el de a ajuns sa faca chestia asta.

vlad87 28-12-10 22:05

Re: Boicot Benzinărie
 
:boxing: Felicitari !!!

criminales 29-12-10 00:59

Re: Boicot Benzinărie
 
pe 30 vine cineva
la o tura a orasului ????????

Florinelu' 29-12-10 01:19

Re: Boicot Benzinărie
 
baieti....haideti sa cadem de acord cu o zi in care sa ne adunam cat mai multi.....asta ii ziceam si lui broasca(criminales).....sa lasam dusmaniile si certurile deoparte...si sa ne unim pt cateva ore intr-o zi si so facem 'lata' fratilor...k ne omoara astia pe toti.....

Emiliannec 29-12-10 01:28

Re: Boicot Benzinărie
 
in prima saptamana dupa Anul Nou sunt premisele pentru a aduna ceva care sa ramana bine intiparit in opinia publica :-)

inca niste articole care au aparut cu privire la miscarea de ieri:

Preţul benzinei îi „aprinde“ pe şoferi
Click.ro

Florinelu' 29-12-10 01:31

Re: Boicot Benzinărie
 
nu ar strica si niste afise mici scrise pe la stadion...prin rond...prin fundatie....pe la palat...cu ziua ....si ora...dupa ce se hotaraste lumea...dar astea o sa vedem pe parcurs....

DarkDriver 29-12-10 06:28

Re: Boicot Benzinărie
 
Quote:

Originally Posted by Emiliannec (Post 3936618)
in prima saptamana dupa Anul Nou sunt premisele pentru a aduna ceva care sa ramana bine intiparit in opinia publica :-)

Asa cred si eu, sa mai asteptam pana pe 4-5 ianuarie, atunci se va intoarce lumea din vacanta si ne adunam mai multi. Din pacate eu nu am mai intrat pe 4tuning de cateva zile si nu am aflat de actiunea voastra, altfel eram si eu prezent. Maine plec din Iasi pentru 5 zile si trebuie sa imi fac plinul :sad: dar am reusit sa adun 40 de lei in monede de 10 si 50 de bani (mai multi de 10) :lol:.
Abia astept sa ii vad fata la casier :twisted:

MihaiCsl 29-12-10 09:33

Re: Boicot Benzinărie
 
Nu chinuiti casierii degeaba :D
Rabdare rabdare, diseara ma duc la intalnirea audi de la palat sa vorbesc cu cei prezenti si sa dea un zvon ceva, vom vorbi si cu cei de la logan, o sa iasa frumos.
Restul care cunoasteti prieteni cu masini, biciclete, trotinete, dati un zvon, oricine e bine primit pentru acest gest.


All times are GMT +2. The time now is 23:27.

- Copyright 2024 4Tuning