![]() |
Nelamurire prelungire spate Golf III
1 Attachment(s)
Salz ma bate gandul si pe mine acum sa schimb putin lookul exterior al Golfului meu si vreau sa cumpar o bara fata ; spate si praguri
Bara fata am gasit cam ce as vrea e toata bara... si praguri la fel am gasit.. si am ajuns pt spate acum unde am gasit ceva la pret f bun doar ca nu este bara toata este doar o prelungire bara spate si nu stiu exact ce inseamna asta deci e ca si la prelungirea de fata ? se potriveste si se adauga acolo in continuarea barei din spate ? am pus poza cu ce am gasit eu.. deci prelungirea ar veni doar partea aceea care am incercuit ? toba de esapament la mine e cam de aceeasi dimensiune ca cea din poza si plasata tot acolo in partea aia deci s ar potrivi cred asa e corect cum zic eu ? ms sarbatori fericite :-) |
Re: Nelamurire prelungire spate Golf III
da exista prelungire spate separata , care se adauga sub bara. asta din poza s-ar putea sa fie o bara stock clean cu prelungire (cel mai probabil) sau una de tuning completa
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:56. |
- Copyright 2026 4Tuning