![]() |
setari alpine 9812
Salut baieti
De cateva ore sunt posesor de alpine 9812 dar imi cam prind urechile in el. Daca ma poate ajuta cineva cu setarile as fi recunoscator.Dau un vin fiert ca tot e frig.:D |
Re: setari alpine 9812
hai ma nimeni:sad:
|
Re: setari alpine 9812
Daca treci prin Bucuresti...dar si cu vinul fiert cu siguranta rezolvam =))
|
Re: setari alpine 9812
Nu am drum prin bucale nici sa vreau.:D
Serios daca ma poti ajuta cumva,eventual niste poze cu meniul gata setat. |
Re: setari alpine 9812
Nu prea ai cum sa reglezi un player fara sa asculti. Sunt foarte multi factori de luat in calcul: componente, amplificare, pozitionare etc.
|
Re: setari alpine 9812
macar cateva setari de baza.Macar pentru voce ca e acoperita total de bass la volum 20.
|
Re: setari alpine 9812
nu stiu daca mai e valabi dar daca vrei sa te ajut cu setarile ne intalnim la stadion intr-o seara si rezolvam pb
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:15. |
- Copyright 2026 4Tuning