Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Subwoofere (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere.html)
-   -   Cum e mai bine? 2 subwoofer 2*250 sau unul d 500W??? (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere/22801-2-subwoofer-2-250-500w.html)

DJ_Primaru 31-08-06 09:58

Cum e mai bine? 2 subwoofer 2*250 sau unul d 500W???
 
Vreau sa stiu care configuratie e mai buna,este vreo diferenta de sunet,klitate..etc intre 2 subwoofere de 250W fiecare si unul d 500W???

blak 31-08-06 10:30

Re: Cum e mai bine? 2 subwoofer 2*250 sau unul d 500W???
 
doua subwoofere :D

faraonu 31-08-06 11:00

Re: Cum e mai bine? 2 subwoofer 2*250 sau unul d 500W???
 
in general 2 sunt mai bune:)

depinde insa ce woofere de 250 si ce woofer de 500. de la caz la caz ai diferente majore:)


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning