Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Anunturi Auto Honda - Acura (https://forum.4tuning.ro/477-anunturi-auto-honda-acura.html)
-   -   Vand scaune sport impecabile (https://forum.4tuning.ro/477-anunturi-auto-honda-acura/227450-vand-scaune-sport-impecabile.html)

amadeus_and 15-12-10 13:05

Vand scaune sport impecabile
 
9 Attachment(s)
Vand scaune sport impecabile, provenite de pe Nissan 300zx...
Nu au fost folosite aproape deloc...
Sunt rabatabile, cu diverse reglaje...
Pret 250 euro urgent, sau tot interiorul de 300zx in aceeasi culoare 400 euro(pentru varianta in 2 locuri)

tel 0764.430.966

devecska 17-12-10 18:17

Re: Vand scaune sport impecabile
 
Quote:

Originally Posted by amadeus_and (Post 3899799)
Vand scaune sport impecabile, provenite de pe Nissan 300zx...
Nu au fost folosite aproape deloc...
Sunt rabatabile, cu diverse reglaje...
Pret 250 euro urgent, sau tot interiorul de 300zx in aceeasi culoare 400 euro(pentru varianta in 2 locuri)

tel 0764.430.966

pentru un interior e cam mult nu?,si nu e nici honda.....ci un nissan,,, dar bafta la vinzare

amadeus_and 17-12-10 19:44

Re: Vand scaune sport impecabile
 
Quote:

Originally Posted by devecska (Post 3906169)
pentru un interior e cam mult nu?,si nu e nici honda.....ci un nissan,,, dar bafta la vinzare

Presupun ca nu vrei sa cumperi, dar totusi pot sa te lamuresc...
Scaunele se potrivesc pe Honda, eu le-am facut proba pe EG3 si pe FN2, trebuie schimbate doar sinele cu ale tale sau pot sa ofer un set de sine universale pentru inca un mizer milion...
Pretul este chiar foarte mic pentru un interior de 300zx...avand in vedere ca nu e stock, toate elementele de interior mai putin bordul si volanul fiind imbracate in acelasi material...de la scrumiera pana la placa de peste roata de rezerva...
Un interior stock s-a vandut cu 700 de euro...

Nu m-am pricopsit cu vre-o masina de dezmembrat, sunt chiar din fosta mea masina, si eu stiu cat m-a costat tapitarea interiorului, adica 1000 de euro...
Le vand ca ma incurca, nu mai am spatiu de depozitare si e pacat de ele...

devecska 18-12-10 18:06

Re: Vand scaune sport impecabile
 
Quote:

Originally Posted by amadeus_and (Post 3906452)
Presupun ca nu vrei sa cumperi, dar totusi pot sa te lamuresc...
Scaunele se potrivesc pe Honda, eu le-am facut proba pe EG3 si pe FN2, trebuie schimbate doar sinele cu ale tale sau pot sa ofer un set de sine universale pentru inca un mizer milion...
Pretul este chiar foarte mic pentru un interior de 300zx...avand in vedere ca nu e stock, toate elementele de interior mai putin bordul si volanul fiind imbracate in acelasi material...de la scrumiera pana la placa de peste roata de rezerva...
Un interior stock s-a vandut cu 700 de euro...

Nu m-am pricopsit cu vre-o masina de dezmembrat, sunt chiar din fosta mea masina, si eu stiu cat m-a costat tapitarea interiorului, adica 1000 de euro...
Le vand ca ma incurca, nu mai am spatiu de depozitare si e pacat de ele...

ai presupus foarte bine mie nu-mi trebuie , dar nu m-am putut abtine sa nu te comentezi , la fel cum nici tu nu te ai putut abtine la anuntul meu, asa e fair nu? dar incontinuoare iti doresc bafta la vinzare cu stima

ekyo 13-02-11 08:02

Re: Vand scaune sport impecabile
 
Salut. Mai ai scaunele? se potrivesc pe fiesta 2003+, au cumva si airbaguri in lateral si ce elemete de interior mai ai de vanzare mai exact?? merci de raspuns.

amadeus_and 14-02-11 02:16

Re: Vand scaune sport impecabile
 
Scaunele de nissan nu mai sunt, a mai aparut un set foarte interesant...suna-ma pentru detalii...cam are tot ce vrei tu...

L3ul 26-02-11 16:22

Re: Vand scaune sport impecabile
 
Quote:

Originally Posted by amadeus_and (Post 4082742)
Scaunele de nissan nu mai sunt, a mai aparut un set foarte interesant...suna-ma pentru detalii...cam are tot ce vrei tu...

mai pune niste poze cu ce scaune mai ai...

amadeus_and 26-02-11 21:25

Re: Vand scaune sport impecabile
 
Deocamdata nu mai e nimic...daca apare ceva mai anunt pe aici...


All times are GMT +2. The time now is 17:40.

- Copyright 2024 4Tuning