Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   CUMPAR BMW E30 (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/227333-cumpar-bmw-e30.html)

viorelandrei 14-12-10 21:24

CUMPAR BMW E30
 
Cumpar BMW E30 cabrio sau coupe (de preferat cabrio)

-INSCRIS RO cu acte in regula,fiscal si tot ce trebuie pt a fi radiata si inmatriculata pe numele meu

-am fabricatie dupa 87' (90' de preferat)

-sa fie cat de cat ok la tabla [ nu ma intereseaza daca vopseaua e zgariata sau sarita,asta la un pret mai mic..pret mai mare trebuie sa fie cat de cat ok]

-cat mai original

-indiferent de bare/praguri

-indiferent ce fel de jante are numai sa mearga pe roti

-motorizare indiferenta dar sa fie originala ca sa poata intra in RAR [sau deloc]

-daca nu are motor as prefera un 320i

ASTEPT ORICE FEL DE OFERTE

PRET 1000 EURO sau un pic peste

viorelandrei 16-12-10 10:13

Re: CUMPAR BMW E30
 
upppppppppppp

viorelandrei 18-12-10 22:03

Re: CUMPAR BMW E30
 
nici o oferta,nimic:paper:

viorelandrei 20-12-10 12:00

Re: CUMPAR BMW E30
 
nimeni nu are nici o ursoaica:lol:

spain32 21-12-10 21:15

Re: CUMPAR BMW E30
 
cabrio neinmatrculat cu motor de 18 te intereseaza? din 91

cosmabmw 22-12-10 13:54

Re: CUMPAR BMW E30
 
urs cabrio an 92 inmatriculat 2500 tel 0730009062

viorelandrei 07-01-11 15:31

Re: CUMPAR BMW E30
 
inca sunt interesat:paper:

cristianpetcu2006 07-01-11 17:37

Re: CUMPAR BMW E30
 
Quote:

Originally Posted by viorelandrei (Post 3962656)
inca sunt interesat:paper:

LA 1000 SI UN PIC DE EURO NU O SA GASESTI TU CABRIO INMATRIC. IN MINTILE LUI.

GIULY 08-01-11 00:12

Re: CUMPAR BMW E30
 
Nu vreau sa te dezcurajez, dar la banii astia nu gasesti si inmatriculat si fara rugina..am cautat si eu urs si am pornit tot de la 1000 euro si am tot pus pana mi-am luat pisica..
Bafta!

viorelandrei 08-01-11 18:19

Re: CUMPAR BMW E30
 
clar k nu o sa gasesc foarte ok dar cat de cat pentru banii astia.. un pic de rugina,un pic lovita nu e nici o problema..mai pot face retusuri dar neaparat sa fie drept pe ACTE.

catam 13-01-11 17:54

Re: CUMPAR BMW E30
 
Salut. Am un E30 318 an fabricatie 1990 de vanzare aici:
https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...30-1990-a.html


All times are GMT +2. The time now is 15:52.

- Copyright 2026 4Tuning