Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Vand Bara fata M E36 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/227305-vand-bara-e36.html)

t3o_5tf 14-12-10 19:35

Vand Bara fata M E36
 
1 Attachment(s)
Vand Bara Fata M originala din plastic+grila si bandouri

produsul este nou


Pret 500 LEI Tel 0755399055

t3o_5tf 16-12-10 21:16

Re: Vand Bara fata M E36
 
up...

laur m3 16-12-10 21:24

Re: Vand Bara fata M E36
 
ofer 400 roni

t3o_5tf 16-12-10 21:26

Re: Vand Bara fata M E36
 
Quote:

Originally Posted by laur m3 (Post 3903877)
ofer 400 roni

ai pm

t3o_5tf 20-12-10 07:53

Re: Vand Bara fata M E36
 
up...accept si schimburi cu jante Bmw R16 5x120 ofer si dif dak este cazul

b24mmr 20-12-10 08:49

Re: Vand Bara fata M E36
 
Quote:

Originally Posted by t3o_5tf (Post 3912565)
up...accept si schimburi cu jante Bmw R16 5x120 ofer si dif dak este cazul

ofer 400 ron si vin personal dupa bara....si asta in cazul in care este completa

t3o_5tf 20-12-10 08:54

Re: Vand Bara fata M E36
 
Quote:

Originally Posted by b24mmr (Post 3912694)
ofer 400 ron si vin personal dupa bara....si asta in cazul in care este completa

450 si este a ta

Bara Fata M originala din plastic+grila si bandouri ps poza este informativa precizez ca bara nu are LIP

b24mmr 20-12-10 08:58

Re: Vand Bara fata M E36
 
Quote:

Originally Posted by t3o_5tf (Post 3912708)
450 si este a ta

Bara Fata M originala din plastic+grila si bandouri ps poza este informativa precizez ca bara nu are LIP

in cazul asta daca nu are lip ofer 300 ron...
apropo noua o iei cu 55 euro din Austria
nu originala cei drept...exact ca asta
iar daca ai sa cauti pe forum ai sa gasesti bara intreaga cu tot ce trebuie la 480 ron cu tot ce trebuie si intradevar chiar noua ...
asa ca mai gandeste-te...respect

t3o_5tf 20-12-10 09:08

Re: Vand Bara fata M E36
 
Quote:

Originally Posted by b24mmr (Post 3912722)
in cazul asta daca nu are lip ofer 300 ron...
apropo noua o iei cu 55 euro din Austria
nu originala cei drept...exact ca asta
iar daca ai sa cauti pe forum ai sa gasesti bara intreaga cu tot ce trebuie la 480 ron cu tot ce trebuie si intradevar chiar noua ...
asa ca mai gandeste-te...respect

iti poti lua de acolo
VEZI CA INFORMEZI PROST

ps bara este noua am dat 500 lei fara transport de la Userul BRANDEX a fost pt masina mea dar a intervenit ceva si am pus-o la vanzare

t3o_5tf 23-12-10 17:22

Re: Vand Bara fata M E36
 
up...

silviu72dog 24-12-10 22:11

Re: Vand Bara fata M E36
 
https://forum.4tuning.ro/641-piese-bm...x120-16-a.html + 100 euro din partea ta.

t3o_5tf 25-12-10 09:05

Re: Vand Bara fata M E36
 
Quote:

Originally Posted by silviu72dog (Post 3925058)

nu ms

t3o_5tf 29-12-10 16:35

Re: Vand Bara fata M E36
 
s-a vandut se poate inchide


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning