Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   E 32 (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/226803-32.html)

cristianpetcu2006 12-12-10 08:42

E 32
 
VAND /SCHIMB SERIA 7 E32 FULL PIELE INCALZITE CU MEMORIE , INTERIOR PERFECT CU MAHON . MASINA ARE 187000 KM , ARE NR. DE GERMANIA (nu mai sunt val.) SAU O DEZMEMBREZ . BUNA PENTRU RECAROSARE .0768133950

Luciane12 12-12-10 18:59

Re: E 32
 
Quote:

Originally Posted by cristianpetcu2006 (Post 3889967)
VAND /SCHIMB SERIA 7 E32 FULL PIELE INCALZITE CU MEMORIE , INTERIOR PERFECT CU MAHON . MASINA ARE 187000 KM , ARE NR. DE GERMANIA (nu mai sunt val.) SAU O DEZMEMBREZ . BUNA PENTRU RECAROSARE .0768133950

ce motorizare? cat ar fi scaunele si ce culoare sunt?
merci.

nutunutu 16-12-10 00:43

Re: E 32
 
accepti schimb cu bmw e36 320i coupe?
inscrisa de bg.

cristianpetcu2006 18-12-10 16:51

Re: E 32
 
Quote:

Originally Posted by Luciane12 (Post 3891581)
ce motorizare? cat ar fi scaunele si ce culoare sunt?
merci.

motor 3000 cc / 188 cai , iar in privinta scaunelor le dau cu tot cu fetele de usi si sunt negre si sunt la 350 euro.

cristianpetcu2006 18-12-10 16:52

Re: E 32
 
Quote:

Originally Posted by nutunutu (Post 3901606)
accepti schimb cu bmw e36 320i coupe?
inscrisa de bg.

in principiu da , dar vreau poze ceva.

cristianpetcu2006 18-12-10 16:59

Re: E 32
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by cristianpetcu2006 (Post 3889967)
VAND /SCHIMB SERIA 7 E32 FULL PIELE INCALZITE CU MEMORIE , INTERIOR PERFECT CU MAHON . MASINA ARE 187000 KM , ARE NR. DE GERMANIA (nu mai sunt val.) SAU O DEZMEMBREZ . BUNA PENTRU RECAROSARE .0768133950

IATA CA AU SOSIT SI POZELE

amadeus_and 18-12-10 17:33

Re: E 32
 
Cat vrei pe ea intreaga?

cristianpetcu2006 18-12-10 17:36

Re: E 32
 
Quote:

Originally Posted by amadeus_and (Post 3908549)
Cat vrei pe ea intreaga?

800 euro

amadeus_and 18-12-10 17:39

Re: E 32
 
Ofer 300 pe ea...la 900 am eu E32 inscris...

cristianpetcu2006 18-12-10 17:41

Re: E 32
 
Quote:

Originally Posted by amadeus_and (Post 3908559)
Ofer 300 pe ea...la 900 am eu E32 inscris...

merci frumos de oferta dar la banii astia am gasit client la interior cu tot cu fete de usi si nu le-am dat.

cristianpetcu2006 19-12-10 19:10

Re: E 32
 
INCA VALABIL .

cristianpetcu2006 26-12-10 13:23

Re: E 32
 
VAND SAU SCHIMB SERIA 7 , O MASINA IN MINTILE EI
NUMAI 750 EURO


All times are GMT +2. The time now is 15:58.

- Copyright 2026 4Tuning