![]() |
Battle || Ra2 vs. Panacota
3 Attachment(s)
Honada Civic model 2006
1.masina originala 2.ra2 3.Panacota |
Re: Battle || Ra2 vs. Panacota
Votul meu merge la ra2, pentru modificarile facute asupra masinii. La Panacota... nu prea e tuning !
|
Re: Battle || Ra2 vs. Panacota
vot ra2 ma bine lucrata da e ireala culoarea
|
Re: Battle || Ra2 vs. Panacota
ra 2 ..............................
|
Re: Battle || Ra2 vs. Panacota
ra2 all the way!
|
Re: Battle || Ra2 vs. Panacota
tot oznu lui ra2 imi place si mie :-P
panacota...la wide body kit trebe sa tragi un pic aripile in afara si dupa sa dai cu negru...;) |
Re: Battle || Ra2 vs. Panacota
Mie tot ra2 imi palce...la celalt nu prea vad tuningul..:D
|
Re: Battle || Ra2 vs. Panacota
vot ra2 .........
|
Re: Battle || Ra2 vs. Panacota
vot ra 2 dar bara parca nu e prea clara ...dar oricum e o lucarare mai buna
|
Re: Battle || Ra2 vs. Panacota
vot ra2... panacota frate nu te supara da u nu prea ai modificato.... si mie imi place tuningu finutz... da u nu prea iai fqt nimic..
|
Re: Battle || Ra2 vs. Panacota
vot panacota.......nush dc dar pe el lam votat:bat:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:46. |
- Copyright 2026 4Tuning