Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Need for Speed Shift 2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/226628-need-for-speed-shift-2-a.html)

floryu2010 10-12-10 22:10

Need for Speed Shift 2
 
Odată cu prezentare primului trailer, Electronic Arts a anunţat că īn 2011 va lansa pentru PC, PlayStation 3 şi Xbox 360 SHIFT 2 UNLEASHED, un nou simulator de curse automobilistice dezvoltat de studiourile Slightly Mad, responsabile şi pentru Need for Speed SHIFT.

Datorită noului engine, SHIFT 2 UNLEASHED va beneficia de o grafică sensibil īmbunătăţită faţă de predecesor, curse pe timp de noapte, o cameră ce va simula experienţa fizică de a conduce un bolid la viteze de peste 300 km/h, cāt şi deteriorarea traseelor şi a maşinilor. De asemenea, jocul va include şi sistemul Autolog, prezent şi īn Need for Speed Hot Pursuit, ce va permite jucătorilor să urmărească recordurile stabilite de prietenii lor şi să-şi compare propriile realizări.

Trailer oficial pe https://www.youtube.com/watch?v=xfpNzKjPBP4

Parerea voastra conteaza!

..::AnDy007::.. 11-12-10 10:27

Re: Need for Speed Shift 2
 
Quote:

Originally Posted by floryu2010 (Post 3887046)
Odată cu prezentare primului trailer, Electronic Arts a anunţat că īn 2011 va lansa pentru PC, PlayStation 3 şi Xbox 360 SHIFT 2 UNLEASHED, un nou simulator de curse automobilistice dezvoltat de studiourile Slightly Mad, responsabile şi pentru Need for Speed SHIFT.

Datorită noului engine, SHIFT 2 UNLEASHED va beneficia de o grafică sensibil īmbunătăţită faţă de predecesor, curse pe timp de noapte, o cameră ce va simula experienţa fizică de a conduce un bolid la viteze de peste 300 km/h, cāt şi deteriorarea traseelor şi a maşinilor. De asemenea, jocul va include şi sistemul Autolog, prezent şi īn Need for Speed Hot Pursuit, ce va permite jucătorilor să urmărească recordurile stabilite de prietenii lor şi să-şi compare propriile realizări.

Trailer oficial pe https://www.youtube.com/watch?v=xfpNzKjPBP4

Parerea voastra conteaza!

la ce te referi aici?

floryu2010 11-12-10 14:08

Re: Need for Speed Shift 2
 
Mai pe scurt,in 2011 apare un nou joc NFS,Shift 2.
Iar link-ul e trailer-ul oficial de pe youtube.
Si as vrea sa va spuneti parerea.Cum credeti ca va fi jocul.Eu unul deabia il astept!


:o

nitro_tuning 21-01-11 23:10

Re: Need for Speed Shift 2
 
speram sa fie mai .....real decat anteriorul

Bogdan.vl 23-01-11 15:13

Re: Need for Speed Shift 2
 
sa faca in ... underground 3 :oops::oops:

Bogdan.vl 30-03-11 17:26

Re: Need for Speed Shift 2
 
6 Attachment(s)
Need for Speed: Shift 2 Unleashed

niste poze cu 3 masini
revin si cu video

ArCaDa 30-03-11 21:29

Re: Need for Speed Shift 2
 
Cum de ai la lvl 4 cash: 1,893,000 ?? Eu am ajuns la cursele alea cu lotus si numai pot trece, mi se pare o masina incredibil de proasta , cu toate ca i'am facut si cateva upgrade'uri:evil:

Bogdan.vl 31-03-11 00:09

Re: Need for Speed Shift 2
 
Quote:

Originally Posted by ArCaDa (Post 4213956)
Cum de ai la lvl 4 cash: 1,893,000 ?? Eu am ajuns la cursele alea cu lotus si numai pot trece, mi se pare o masina incredibil de proasta , cu toate ca i'am facut si cateva upgrade'uri:evil:

am bug-uit jocul sa imi iau toate bmw-urile :D mare lucru :))
da, e foarte proasta...eu joc cursele alea cu E92 si evo
nu stiu cum merge din tastatura...
p.s ma omoara drifturile alea...cel putin cu volanul...

Cypos 31-03-11 08:25

Re: Need for Speed Shift 2
 
Quote:

Originally Posted by ArCaDa (Post 4213956)
Cum de ai la lvl 4 cash: 1,893,000 ?? Eu am ajuns la cursele alea cu lotus si numai pot trece, mi se pare o masina incredibil de proasta , cu toate ca i'am facut si cateva upgrade'uri:evil:

Si eu m-am chinuit cu Lotus-ul, nu am reusit sa trec decat cu Impreza ;)

taz1vas 31-03-11 08:49

Re: Need for Speed Shift 2
 
spune si noua cum ai facut sa ai atatia bani

Bogdan.vl 31-03-11 12:10

Re: Need for Speed Shift 2
 
Quote:

Originally Posted by taz1vas (Post 4214836)
spune si noua cum ai facut sa ai atatia bani

cu ajutorul la cheat engine, il instalezi, il lasi pornit in bara, intri in joc, te duci sa cumperi o masina, bagi jocul in bara, dai la cheat engine "select a process blabla" selectezi nfs shift, iar apoi unde scrie value scri cati bani ai tu in joc si dai first scan, o sa`ti gaseasca 3-4 valori exact cu cati bani ai scris tu, acolo bagi cati bani vrei sa ai :lol:

revin cu video daca doresti

bodysh 31-03-11 12:31

Re: Need for Speed Shift 2
 
foarte urat frate.. nu ma asteptam.. shift primu e mai jucabil decat asta... opricu grafica si masinile dupa cum ma asteptam sunt sunt de ultima generatie.. dar gmepley...doamne fereste.. am jucat si tastatura si volan si gamepad.. pana acum gameped mi sa parut cel mai bun... nu situ de voi.. dar nu as da nici 50 de mii pe el sa il iau original...

Bogdan.vl 31-03-11 12:39

Re: Need for Speed Shift 2
 
Quote:

Originally Posted by bodysh (Post 4215477)
foarte urat frate.. nu ma asteptam.. shift primu e mai jucabil decat asta... opricu grafica si masinile dupa cum ma asteptam sunt sunt de ultima generatie.. dar gmepley...doamne fereste.. am jucat si tastatura si volan si gamepad.. pana acum gameped mi sa parut cel mai bun... nu situ de voi.. dar nu as da nici 50 de mii pe el sa il iau original...

te termina psihic la drift :))))
ma rog, in general si din volan si din tastatura...:rolleyes2

ANDR31 31-03-11 15:38

Re: Need for Speed Shift 2
 
Mie chiar nu mi se pare greu de controlat masina (poate doar la inceput in primele 2-3 curse, dupa care te obisnuiesti) in + joc de la tastatura :-)

Racer21 31-03-11 17:33

Re: Need for Speed Shift 2
 
Bine ca oficial jocul se numeste doar "Shift 2 Unleashed" , si ca nu i-au pus "Need for Speed" ca era din nou un pas in jos pentru serie, si era mare pacat dupa ce le-a reusit cu Hot Pursuit-ul.


All times are GMT +2. The time now is 04:06.

- Copyright 2026 4Tuning