![]() |
My Astra G Cabrio
Opel Astra G Cabrio
Motor 1.6 XEP :110Cp... 76kw.... Las pozele sa vorbeasca mai departe |
Re: My Astra G Cabrio
5 Attachment(s)
Pozele despre care vorbeam
|
Re: My Astra G Cabrio
frumoasa,recent am achizitionat si eu una dar e combi,ma inspir de pe la voi sa o fac si eu mai frumusica,bafta in continuare.
|
Re: My Astra G Cabrio
din cate vad e cam stock si vezi ca ai inceput sa dai in kitch cu inscrisuri japoneze chinezesti pe masina nemteasca
|
Re: My Astra G Cabrio
Quote:
|
Re: My Astra G Cabrio
Bai dar poate e chinez omu', ce vreti?! :lol:
|
Re: My Astra G Cabrio
optiuni nu prea cred ca are ... in fine.. e o masina f frumoasa daca stii s-o pui pe strada cum trebuie si nu cu semne chinezesti pe ea si alte prostii.. ! neoanele de ex mie mi se par kitch.. ele merg puse dupa ce masina are un kit pe ea,nu cand e stock...in fine fiecare cu gusturile lui
|
Re: My Astra G Cabrio
Da masina e stoc ..... planuri de viitor am dar momentan nu dispun de fonduri si mai mult oscilez intre fibra si produse originale din Abs...si oricum masina arata frumos si stoc pentru ca la noi sunt multe tunate cu produse rieger .... si in legatura cu neoanele s-au dus de mult pe drumurile din Ro
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:24. |
- Copyright 2026 4Tuning