Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Opel (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel.html)
-   -   My Astra G Cabrio (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel/22619-my-astra-cabrio.html)

Sere 28-08-06 11:55

My Astra G Cabrio
 
Opel Astra G Cabrio

Motor 1.6 XEP :110Cp... 76kw.... Las pozele sa vorbeasca mai departe

Sere 28-08-06 12:09

Re: My Astra G Cabrio
 
5 Attachment(s)
Pozele despre care vorbeam

GTXR 29-08-06 21:20

Re: My Astra G Cabrio
 
frumoasa,recent am achizitionat si eu una dar e combi,ma inspir de pe la voi sa o fac si eu mai frumusica,bafta in continuare.

Alexutzzz 29-08-06 22:13

Re: My Astra G Cabrio
 
din cate vad e cam stock si vezi ca ai inceput sa dai in kitch cu inscrisuri japoneze chinezesti pe masina nemteasca

Bmw_Rulllzzz 29-08-06 22:17

Re: My Astra G Cabrio
 
Quote:

Originally Posted by Alexutzzz (Post 536223)
din cate vad e cam stock si vezi ca ai inceput sa dai in kitch cu inscrisuri japoneze chinezesti pe masina nemteasca

are dreptate :D n-ai pus nik pe ea dar deja o dai in kitch.oricum nice ;) BAFTA !!!

RaZv 30-08-06 01:57

Re: My Astra G Cabrio
 
Bai dar poate e chinez omu', ce vreti?! :lol:

Eugen_TL 30-08-06 12:25

Re: My Astra G Cabrio
 
optiuni nu prea cred ca are ... in fine.. e o masina f frumoasa daca stii s-o pui pe strada cum trebuie si nu cu semne chinezesti pe ea si alte prostii.. ! neoanele de ex mie mi se par kitch.. ele merg puse dupa ce masina are un kit pe ea,nu cand e stock...in fine fiecare cu gusturile lui

Sere 30-08-06 14:05

Re: My Astra G Cabrio
 
Da masina e stoc ..... planuri de viitor am dar momentan nu dispun de fonduri si mai mult oscilez intre fibra si produse originale din Abs...si oricum masina arata frumos si stoc pentru ca la noi sunt multe tunate cu produse rieger .... si in legatura cu neoanele s-au dus de mult pe drumurile din Ro


All times are GMT +2. The time now is 19:24.

- Copyright 2026 4Tuning