Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   VR6 (4SpeedSquad) vs Golf Galben (Insomnia) (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/2258-vr6-4speedsquad-vs-golf-galben-insomnia.html)

B|shOp-VR6 26-10-04 23:19

VR6 (4SpeedSquad) vs Golf Galben (Insomnia)
 
Ca o prima provocare.. astept golful galben din insomnia ( toti stiti care, asa ca nu trebuie sa pun numere si alte chestii care ar putea fi compromitatoare)

Anonymous 27-10-04 04:35

Iar eu te astept pe tine bishop. :)))))

polifem 27-10-04 16:45

omu` ... e dispus mai tot timpul la ... challenge`uri ... asha ca nu cred ca vei fi refuzat :D ... vorbesk maine cu el :)

DnI 27-10-04 17:11

din cate sute de curse ati facut pana acum ne-am cam dat seama... dar poate cine stie , apare ceva nou

EvLSant0S 27-10-04 17:13

eh ,lasa , din moment ce o sa fie filmata nu o sa mai fie discutii , desi treaba e inca neclara... de 2 ori castiga unu , odata altu .. sa vedem ...

B|shOp-VR6 27-10-04 21:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Anonymous\"
Iar eu te astept pe tine bishop. :)))))

Eu cred ca acesta este Ducu :D Am I wrong?

catalin rs4 29-10-04 01:02

pariez pe bishop adica pe vr6 power :D

CT-87-ADY 29-10-04 10:08

Ce motor are VW GOLF?
1.8T?

mara 29-10-04 10:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"catalin rs4\"
pariez pe bishop adica pe vr6 power :D

V6,2.8cc.

Hondarul 29-10-04 11:48

E Vento... Benzina. Golful... Parca e dieselar... PARCA !!!!! :cry:

B|shOp-VR6 29-10-04 11:57

Sa zik proprietarul pt Golf - eu stiu ca e un 1.9Diesel adus la 160 sau mai mult de cai prin chip si nu mai stiu ce are facut la el... Cuplul face tot la ea..

polifem 29-10-04 14:57

Am vorbit cu omul shi a acceptat provocarea :D

Morro 29-10-04 15:15

sincer nu cred ca are prea mari sanse golful
as vrea sa provoc pierzatorul :P

EvLSant0S 29-10-04 15:35

atunci fa un topic , Morro vs Golf Galben (insomnia) just kidding , nu se stie ce-o sa se intample , trage prea bine masinutza aia , poli , mai fluiera ? sau i-a scos \"dracia\" aia ? :) peace ppl , see ya tomorrow

B|shOp-VR6 29-10-04 15:40

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"polifem\"
Am vorbit cu omul shi a acceptat provocarea :D

Nici nu ma asteptam altfel :P


All times are GMT +2. The time now is 15:31.

- Copyright 2026 4Tuning