![]() |
VR6 (4SpeedSquad) vs Golf Galben (Insomnia)
Ca o prima provocare.. astept golful galben din insomnia ( toti stiti care, asa ca nu trebuie sa pun numere si alte chestii care ar putea fi compromitatoare)
|
Iar eu te astept pe tine bishop. :)))))
|
omu` ... e dispus mai tot timpul la ... challenge`uri ... asha ca nu cred ca vei fi refuzat :D ... vorbesk maine cu el :)
|
din cate sute de curse ati facut pana acum ne-am cam dat seama... dar poate cine stie , apare ceva nou
|
eh ,lasa , din moment ce o sa fie filmata nu o sa mai fie discutii , desi treaba e inca neclara... de 2 ori castiga unu , odata altu .. sa vedem ...
|
Re:
Quote:
|
pariez pe bishop adica pe vr6 power :D
|
Ce motor are VW GOLF?
1.8T? |
Re:
Quote:
|
E Vento... Benzina. Golful... Parca e dieselar... PARCA !!!!! :cry:
|
Sa zik proprietarul pt Golf - eu stiu ca e un 1.9Diesel adus la 160 sau mai mult de cai prin chip si nu mai stiu ce are facut la el... Cuplul face tot la ea..
|
Am vorbit cu omul shi a acceptat provocarea :D
|
sincer nu cred ca are prea mari sanse golful
as vrea sa provoc pierzatorul :P |
atunci fa un topic , Morro vs Golf Galben (insomnia) just kidding , nu se stie ce-o sa se intample , trage prea bine masinutza aia , poli , mai fluiera ? sau i-a scos \"dracia\" aia ? :) peace ppl , see ya tomorrow
|
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:31. |
- Copyright 2026 4Tuning