![]() |
Intrebare Cazier
Sunt domiciliat in judetul Teleorman (trecut in buletin, si n-am mutatie pe Bucuresti, inca, astept sa fac 18 ani). Intrebarea mea: Pot sa ma duc sa-mi scot cazierul de la o sectie de politie din Bucuresti desi sunt domiciliat in Teleorman, sau trebuie sa fac un drum pana in Alexandria :sad: ?
|
Re: Intrebare Cazier
Quote:
Dacă nu, atunci trebuie să mergi în Alexandria! |
Re: Intrebare Cazier
Pf, exact de ce ma temeam. Mersi mult. Legislatia din Romania e la pamant. De 3 saptamani umblu dupa acte, mi-a iesit pe gat permisul. Daca n-ai "pile" e de tot #$%^.
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:08. |
- Copyright 2026 4Tuning