Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Colt Legislativ (https://forum.4tuning.ro/221-colt-legislativ.html)
-   -   Intrebare Cazier (https://forum.4tuning.ro/221-colt-legislativ/225716-intrebare-cazier.html)

Deiel 06-12-10 14:01

Intrebare Cazier
 
Sunt domiciliat in judetul Teleorman (trecut in buletin, si n-am mutatie pe Bucuresti, inca, astept sa fac 18 ani). Intrebarea mea: Pot sa ma duc sa-mi scot cazierul de la o sectie de politie din Bucuresti desi sunt domiciliat in Teleorman, sau trebuie sa fac un drum pana in Alexandria :sad: ?

andi_cimpean 06-12-10 20:48

Re: Intrebare Cazier
 
Quote:

Originally Posted by Deiel (Post 3875118)
Sunt domiciliat in judetul Teleorman (trecut in buletin, si n-am mutatie pe Bucuresti, inca, astept sa fac 18 ani). Intrebarea mea: Pot sa ma duc sa-mi scot cazierul de la o sectie de politie din Bucuresti desi sunt domiciliat in Teleorman, sau trebuie sa fac un drum pana in Alexandria :sad: ?

Ai viză de flotant pe Bucureşti?

Dacă nu, atunci trebuie să mergi în Alexandria!

Deiel 06-12-10 20:59

Re: Intrebare Cazier
 
Pf, exact de ce ma temeam. Mersi mult. Legislatia din Romania e la pamant. De 3 saptamani umblu dupa acte, mi-a iesit pe gat permisul. Daca n-ai "pile" e de tot #$%^.


All times are GMT +2. The time now is 23:08.

- Copyright 2026 4Tuning