Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   VAND Ford model T (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/225577-vand-ford-model.html)

KingDesign 05-12-10 17:50

VAND Ford model T
 
Vand Ford model T Delivery Van

Scara: 1:18
Fabricat: Universal Hobbies

Pret 260RON transport inclus.

Macheta este asta

KingDesign 07-12-10 09:56

Re: VAND Ford model T
 
And UP... Astept oferte... Eventual schimb cu modele Mercedes sau Volkswagen Group (VW, Audi, Lamborghini, Bugatti, Rolls-Royce, Porsche, MAN, Skoda, Seat, daca am uitat careva scuze)

bmwh548 07-12-10 13:36

Re: VAND Ford model T
 
UP la 48 de ore!

saizecisiopt 07-12-10 16:31

Re: VAND Ford model T
 
Buna seara! Scuze ca deranjez, va pot propune un schimb din oferta mea?

Multumesc pentru raspuns. Numai bine, 68

KingDesign 08-12-10 15:41

Re: VAND Ford model T
 
Desigur... Ce imi puteti oferi?

saizecisiopt 09-12-10 13:10

Re: VAND Ford model T
 
Buna ziua !
Multumesc pentru raspuns!
Pe linga ceea ce am la pe acest site , mai pot procura un Mercedes 190-2,3 si un Corvette galben, ca cel prezentat in sectiunea ,,machetele mele''.
Numai bine, 68

KingDesign 09-12-10 14:14

Re: VAND Ford model T
 
Ok. Aveti MP.


All times are GMT +2. The time now is 17:41.

- Copyright 2026 4Tuning