Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand Centuri in 4 puncte cu sigla E (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/225417-vand-centuri-4-puncte-sigla.html)

Hexer 04-12-10 23:20

Vand Centuri in 4 puncte cu sigla E
 
Daca ai saturat de amenzi si spaga pentru garcia...

Centura de strada in 4 puncte cu sigla E, usureaza explicatiile la police... :boogy:

Culoare albastru si rosu.
Latime 2"

Pret: 60 euro

(pretul e la cursul zilei de cumparare +3%, transportul prin curier, posta sau personal la Cluj dupa cererea cumparatorului, pretul transportului de la Cluj suporta cumparatorul)

https://i301.photobucket.com/albums/n...e/b728efe2.jpg

https://i301.photobucket.com/albums/n...e/883d975c.jpg

https://i301.photobucket.com/albums/n...e/cae65ecf.jpg

Hexer 14-02-11 22:15

Re: Vand Centuri in 4 puncte cu sigla E
 
2011 vine cu discount de 11 euro pe taote produsele pana sfarsitul lunii februarie 2011.

:!: Oferta include si pe cei care deja au comandat dar inca nu e trimis sau nu e confirmat :!:

(la butuc valabil impreuna cu una din volane)

gigcutzu 15-03-11 23:31

Re: Vand Centuri in 4 puncte cu sigla E
 
Ce este aceasta "sigla E" ?

Predator_MCC 16-03-11 11:03

Re: Vand Centuri in 4 puncte cu sigla E
 
Omologare Europeană


All times are GMT +2. The time now is 20:49.

- Copyright 2026 4Tuning