![]() |
Vand Centuri in 4 puncte cu sigla E
Daca ai saturat de amenzi si spaga pentru garcia...
Centura de strada in 4 puncte cu sigla E, usureaza explicatiile la police... :boogy: Culoare albastru si rosu. Latime 2" Pret: 60 euro (pretul e la cursul zilei de cumparare +3%, transportul prin curier, posta sau personal la Cluj dupa cererea cumparatorului, pretul transportului de la Cluj suporta cumparatorul) https://i301.photobucket.com/albums/n...e/b728efe2.jpg https://i301.photobucket.com/albums/n...e/883d975c.jpg https://i301.photobucket.com/albums/n...e/cae65ecf.jpg |
Re: Vand Centuri in 4 puncte cu sigla E
2011 vine cu discount de 11 euro pe taote produsele pana sfarsitul lunii februarie 2011.
:!: Oferta include si pe cei care deja au comandat dar inca nu e trimis sau nu e confirmat :!: (la butuc valabil impreuna cu una din volane) |
Re: Vand Centuri in 4 puncte cu sigla E
Ce este aceasta "sigla E" ?
|
Re: Vand Centuri in 4 puncte cu sigla E
Omologare Europeană
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:49. |
- Copyright 2026 4Tuning