Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Service audio Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/22537-service-audio-iasi.html)

prof3tul 26-08-06 07:05

Service audio Iasi
 
Am si io o intrebare:lol: exista cumva un service auto audio k-lumea (cu persoane care se pricep la ceea ce fac) prin ias`u asta?...pentru ca vreau si io sa gasesc un service care sa ma ajute sa imi fac un plan ceva sa pot sa imi pun un sistem pe masina. Deci sa faca ei planul de montare..cu carcase cu tot pentru boxe si kestii si sa imi recomande ei...ce boxe s`ar potrivi...ca sa fie si claritate...dar si bass sa porneasca alarmele la masini cand trec pe langa ele...multumesc anticipat pentru eventualele sugestii:-P

CRyS` 26-08-06 08:05

Re: Service audio Iasi
 
La spalatoria Auto Bibi de langa Casa Sindicatelor este reprezentanta Alpine Iasi condusa de bine cunoscutul GOX! :) Mergi acolo...dar sa`ti aduci si un vreo 2 carduri bancare pline cu bani! :)

Vladutzzz_sv 26-08-06 14:36

Re: Service audio Iasi
 
Iti pot recomanda pe cineva din Suceava care le are cu asa ceva daca vrei..

prof3tul 27-08-06 03:05

Re: Service audio Iasi
 
Parca am vazut si io ceva boxe inauntru la spalatoria aia...da nu am intrat niciodata...am crezut ca is panarami....Vladutzzz sv...spune...dar sa fie bun baiatu...si sa nu ma goleasca de bani:D

Vladutzzz_sv 27-08-06 05:57

Re: Service audio Iasi
 
Vb pe pm mai multe..

hellker 07-09-06 00:27

Re: Service audio Iasi
 
sa inteleg ca in afara de Alpine nu exista nimik in car-audio in IS..suntem de tot rasu'...

Vladutzzz_sv 07-09-06 16:46

Re: Service audio Iasi
 
Soon va fi....

SoulTrain 17-12-08 13:14

Re: Service audio Iasi
 
spalatoria bibi sa inchis

cryo 20-12-08 12:44

Re: Service audio Iasi
 
dezgropatorii de toapice loveste din nou....

uita-te de cand dateaza subiectul, amice...

salecostel 20-12-08 13:00

Re: Service audio Iasi
 
E criminal tipul,nu se lasa si gata.

D3m0N 25-12-08 17:38

Re: Service audio Iasi
 
dute in pacurari langa petromul mare... G-LINE

bmwh548 14-12-13 17:20

Re: Service audio Iasi
 
Stiti vreun service/meserias la audio auto care sa se bage la un dvd? Fost deja la Omega si la ala de langa Omega (imi scapa numele acum) si nu au rezolvat nimic.


All times are GMT +2. The time now is 16:41.

- Copyright 2026 4Tuning