Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Mercedes tuning (https://forum.4tuning.ro/153-mercedes-tuning.html)
-   -   mercedes W 123 (https://forum.4tuning.ro/153-mercedes-tuning/22536-mercedes-w-123-a.html)

gabi_10 26-08-06 07:01

mercedes W 123
 
3 Attachment(s)
Am un W123 (cobra) si as vrea sa aflu parerea voastra daca merita sa o refac nu rau dar ma gandesc ca e cam veche (1980).Motorul merge f.bine(240cm)e alb boreal culoarea ma gandesc la jenti de 15 tzoli si am vazut un interior din piele alb mosto

PaRaDoX 26-08-06 22:46

Re: mercedes W 123
 
La exterior merge un portocaliu perlat geamuri foliate jante de 15 dar in nici un caz argintii de preferat o culoare inchisa se gasesc praguri si spoilere pt fata spate nu stiu exact atat dak apuci sa i faci toate astea nu ai loc in masina pt femei La interior merge un dvd sus langa lampa si in rest sa fie curata

mercedes benz w123 05-10-08 20:15

Re: mercedes W 123
 
Gabi 10 te rog putin respect pentru cobra,e din 78 a ta e din 80 cred ca au fost cele mai bune ,masini facute ale mercedesului sincer si azi vezi pe strazi unele cobre ingrijite zici ca sunt noi ,altele mancate de rugina pentru ca pe propietari nui intereseaza de ele.

aleks 15-10-08 13:21

Re: mercedes W 123
 
sfatul meu este sa ii faci o revizie completa (sa inlocuiesti tot ce tine de partea mecanica si nu este in regula) sa ii rezolvi si eventualele probleme legate de rugina sau piese nereparate cum trebuie de-a lungul timpului (pentru ca omasina asa de batrna cu siguranta a avut macar cateva "contacte fizice") iar daca iti mai ramane energie, timp si bani, abia apoi sa te apuci de modificat interiorul...

srn_86 25-03-09 12:05

Re: mercedes W 123
 
parerea mea daca ai timpul, dispozitia si banii necesari apuca-te de ea. bafta

danielddd 13-05-09 20:22

Re: mercedes W 123
 
pune niste poze cu starea si aspectul ei actual daca doresti :) .


All times are GMT +2. The time now is 01:15.

- Copyright 2026 4Tuning