Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Mazda (https://forum.4tuning.ro/124-masina-mea-mazda.html)
-   -   inca o mAzDa 323 F (https://forum.4tuning.ro/124-masina-mea-mazda/225271-mazda-323-a.html)

claus_tare 04-12-10 11:24

inca o mAzDa 323 F
 
1 Attachment(s)
Aceasta este masina achizitionata de mine saptamana trecuta este O MAZDA 323 F din 95 si are un kit sport (arcuri sport, praguri) masina trebuie revopsita dar asta o sa o fac la anu'


mai jos este o poza cu masina! astept parerile voastre!

Dan [Sac] 05-12-10 04:51

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Are potential, ce motor are?

claus_tare 05-12-10 09:00

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Quote:

Originally Posted by Dan [Sac] (Post 3871199)
Are potential, ce motor are?

are 1.5 16 v nu este cine stie ce....dar consuma putin si asta ma incanta

Я7B. 06-12-10 12:23

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Quote:

Originally Posted by claus_tare (Post 3871362)
are 1.5 16 v nu este cine stie ce....dar consuma putin si asta ma incanta

Ce consum ai ?? Curiozitate

claus_tare 06-12-10 18:21

consum
 
Quote:

Originally Posted by Я7B. (Post 3874854)
Ce consum ai ?? Curiozitate

exact nu l-am facut dar este undeva sub 10 in orash!

cmzcs 10-12-10 17:29

Re: inca o mAzDa 323 F
 
sa o stapanesti sanatos , consumul ei este de 4,5-5,5 l afara pana in 120km/h peste 120km/h ajungi la 8l iar oras 8l-10l .. frumoasa culoarea cat si praguri

claus_tare 10-12-10 19:56

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Quote:

Originally Posted by cmzcs (Post 3886228)
sa o stapanesti sanatos , consumul ei este de 4,5-5,5 l afara pana in 120km/h peste 120km/h ajungi la 8l iar oras 8l-10l .. frumoasa culoarea cat si praguri

multumesc frumos in primavara o sa primeasca o vopsire totala si o pereke de jenti pe 16" cu buza

DonnLuca 11-12-10 17:07

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Salutare! Sa o stapanesti sanatos si fara evenimente! Am si eu una si sunt foarte foarte foarte multumit! Mazda e mazda!:lol::lol::lol:

claus_tare 12-12-10 09:47

323 F
 
Quote:

Originally Posted by DonnLuca (Post 3888648)
Salutare! Sa o stapanesti sanatos si fara evenimente! Am si eu una si sunt foarte foarte foarte multumit! Mazda e mazda!:lol::lol::lol:

multumesc frumos sa ai parte de ea fara incidente!:evil:

DonnLuca 12-12-10 11:17

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Multumesc! As putea sa te intreb ce fel de suspensie ai? arcuri si amortizoare? sau nu ai apucat sa te uiti sub ea:))

claus_tare 12-12-10 13:55

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Quote:

Originally Posted by DonnLuca (Post 3890238)
Multumesc! As putea sa te intreb ce fel de suspensie ai? arcuri si amortizoare? sau nu ai apucat sa te uiti sub ea:))

are arcuri sport masina rosii cat despre amortizoare nu stiu si praguri

DonnLuca 12-12-10 19:15

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Ok.. multumesc mult! Pastram legatura! O seara placuta

claus_tare 13-12-10 16:30

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Quote:

Originally Posted by DonnLuca (Post 3891628)
Ok.. multumesc mult! Pastram legatura! O seara placuta

daca vrei sa vb mai multe uite id-ul meu de mess ([email protected])

B-99-SAA 14-12-10 09:37

Re: inca o mAzDa 323 F
 
De mult imi doresc si eu un exemplar... doar ca au intervenit diverse contexte si banii s-au dus pe altceva, n-am mai apucat sa imi iau a doua masina! E foarte frumoasa, culoarea nu o vezi la toate colturile de strada, consum relativ mic, e super! Poti sa-mi spui la ce pret ai luat-o? Planuri de viitor ceva? :D

claus_tare 14-12-10 09:40

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 3896210)
De mult imi doresc si eu un exemplar... doar ca au intervenit diverse contexte si banii s-au dus pe altceva, n-am mai apucat sa imi iau a doua masina! E foarte frumoasa, culoarea nu o vezi la toate colturile de strada, consum relativ mic, e super! Poti sa-mi spui la ce pret ai luat-o? Planuri de viitor ceva? :D

MASINA A FOST 2400 EURO , CE SA ITI ZIC O SA FIE VOPSITA LA ANU IN PRIMAVARA SI O SA-I PUN UN GPL NEOMOLOGAT CA E RENTABIL LA ORA ASTA SI ESTE SI IEFTIN DE PUS JENTI PE 16 CU BUZA SI CAM ATAT


All times are GMT +2. The time now is 19:35.

- Copyright 2026 4Tuning