Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Colectii si Colectionari (https://forum.4tuning.ro/651-colectii-colectionari.html)
-   -   Mai colectioneaza cineva microcipuri si microprocesoare? (https://forum.4tuning.ro/651-colectii-colectionari/224286-colectioneaza-microcipuri-microprocesoare.html)

Gixer 29-11-10 21:57

Mai colectioneaza cineva microcipuri si microprocesoare?
 
Salut, am o colectie inca in crestere de circuite integrate functionale si nefunctionale care insumeaza aproximativ 100 de exemplare, dintre care cateva microprocesoare 386, 486, 586, integrate MMC, LM, AC, etc O sa fac si niste poze cu acestea in curand.

werwceul 29-11-10 23:12

Re: Mai colectioneaza cineva microcipuri si microprocesoare?
 
eu n-am asa ceva, eu am am2, 939, 745, 468, :))am vreo 20 de bucati, FUNCTIONALE :)):D:D

werwceul 29-11-10 23:23

Re: Mai colectioneaza cineva microcipuri si microprocesoare?
 
3 Attachment(s)
uite si o poza cu cateva care le-am avut mai aproape...90% sunt soket A :P


All times are GMT +2. The time now is 08:42.

- Copyright 2026 4Tuning