![]() |
Mai colectioneaza cineva microcipuri si microprocesoare?
Salut, am o colectie inca in crestere de circuite integrate functionale si nefunctionale care insumeaza aproximativ 100 de exemplare, dintre care cateva microprocesoare 386, 486, 586, integrate MMC, LM, AC, etc O sa fac si niste poze cu acestea in curand.
|
Re: Mai colectioneaza cineva microcipuri si microprocesoare?
eu n-am asa ceva, eu am am2, 939, 745, 468, :))am vreo 20 de bucati, FUNCTIONALE :)):D:D
|
Re: Mai colectioneaza cineva microcipuri si microprocesoare?
3 Attachment(s)
uite si o poza cu cateva care le-am avut mai aproape...90% sunt soket A :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:42. |
- Copyright 2026 4Tuning