Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Meeting Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/22395-meeting-oltcit.html)

alex_v2you 01-09-07 12:40

Re: Meeting Oltcit
 
ar trebui ceva legal,ca sa iese ceva cat de cat bine si sa vina mai multe masini......apropo..
mai fac si ei in Craiova asta ceva legal,ca pe vremuri?.....s-au dat la fund...

e_Max 02-09-07 13:30

Re: Meeting Oltcit
 
pai legal ar fi mai misto macar daca ar veni polotia nati mai fugi aratati documentele de allow si va doresc o zi buna cine stie poate ar sta si ei cu voi

DJ-01-CEW 03-09-07 19:12

Re: Meeting Oltcit
 
dao incolo de legalitate ca iese frumos si asa....si daca vine polu' ce sa faca la 20 masini?sa scrie 20 de procese verbale?

mistreku 04-09-07 10:55

Re: Meeting Oltcit
 
am uitat sa postez..MARE ATENTZIE LA PETROAME! incercatzi pe cat posibil sa evitatzi benzina de petrom. dupa treaba cu motorina in benzina, de la pompa de 99+, acum am dat de gasolina (benzina de extractzie) in aceeashi pompa. deci nu e posibil sa bagi cea mai buna benzina, 99+, shi sa bata avansu'. asta kiar mi-a taiat orice intentzie de a mai vizita petrom-urile. nu intra aici petrOMV-urile. acolo cred ca benzina e ok. deci avetzi grija de unde bagatzi benzina..parerea mea e ca ar trebui sa ne orientam mai mult catre RomPetrol si OMV. voi ce zicetzi?

Laure2fast 04-09-07 11:15

Re: Meeting Oltcit
 
Quote:

Originally Posted by mistreku (Post 1080424)
am uitat sa postez..MARE ATENTZIE LA PETROAME! incercatzi pe cat posibil sa evitatzi benzina de petrom. dupa treaba cu motorina in benzina, de la pompa de 99+, acum am dat de gasolina (benzina de extractzie) in aceeashi pompa. deci nu e posibil sa bagi cea mai buna benzina, 99+, shi sa bata avansu'. asta kiar mi-a taiat orice intentzie de a mai vizita petrom-urile. nu intra aici petrOMV-urile. acolo cred ca benzina e ok. deci avetzi grija de unde bagatzi benzina..parerea mea e ca ar trebui sa ne orientam mai mult catre RomPetrol si OMV. voi ce zicetzi?

ar trebui dati in judecata...dai dreaq de milogi..

Danutz Bratosin 04-09-07 11:15

Re: Meeting Oltcit
 
LukOil....benzina de 98 pt mine e cea mai buna...super euroluk 98 e 36 de mii litru dar e cea mai buna

valib 04-09-07 11:16

Re: Meeting Oltcit
 
MEETING > < statii benzina

sau meeting, sau statii de benzina...
va decideti!

mistreku 04-09-07 12:38

Re: Meeting Oltcit
 
pai daca iei threadul la rand de la prima la ultima pagina, o sa vezi ca on-topic e 20% max. so..

DJ-01-CEW 04-09-07 20:41

Re: Meeting Oltcit
 
mistret.....de 2 ani folosesc petrom 95....nu am avut probleme cu ea....dar am fost foarte multumit de rompetrol premium.daca ar fi rompetrolu langa mine cum e petromu sau una langa alta as baga de la rompetrol.

mistreku 04-09-07 21:23

Re: Meeting Oltcit
 
deh..nici eu nu am avut prob pana acu da' uite ca o data e ca niciodata! sa nu zici ca nu tzi-am zis..

DJ-01-CEW 05-09-07 19:44

Re: Meeting Oltcit
 
sicule ce ai modificat la nova aia?:lol: ca trage mult mai bine decat una stoc;)

gbry_el_05-RSG 21-09-07 01:11

Re: Meeting Oltcit
 
o mai comitem? ca o sa vina iarna si nu ne mai intalnim. decat la un vin fiert. si acum e bine de intalnire....ca s-a facut vinisoru...o nuca un pahar de vin. moa ce misto ar fi....:peace: :dance: :caffine: :drunk: :rolleyes:

Laure2fast 29-09-07 20:52

Re: Meeting Oltcit
 
ce ziceti ne bagam la un meeting duminica viitoare??ca nu ne-am mai vazut de mult

gbry_el_05-RSG 30-09-07 20:36

Re: Meeting Oltcit
 
facem domne facem. da sa fim mai multi. asa vreu. daca venim 3-4 mai bine lasa.:rolleyes2

micu 30-09-07 22:12

Re: Meeting Oltcit
 
Quote:

Originally Posted by gbry_el_05-RSG (Post 1126443)
facem domne facem. da sa fim mai multi. asa vreu. daca venim 3-4 mai bine lasa.:rolleyes2

nu te obliga nimeni sa vi.... :))... prea multe comentarii fara rost... vine cine vrea si cine poate...


All times are GMT +2. The time now is 16:57.

- Copyright 2024 4Tuning