Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Meeting Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/22395-meeting-oltcit.html)

Ja_Rule 26-06-07 00:37

Re: Meeting Oltcit
 
magos nu prea ai ajuns la niciun meeting oltcit :) in bucuresti se fac intalniri nu meetinguri, ca doar nu iesim cu pancarde`n strada si sloganuri ... la noi lumea sta de vorba, mananca ceva, se joaca patratica ... asta defapt e doar intalnire a pasionatilor de oltcit

Magos 26-06-07 02:05

Re: Meeting Oltcit
 
...asa si?? :D
eu am zis doar ca regret ca nu am ajuns./....

IeD3vil 29-06-07 20:37

Re: Meeting Oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Ja_Rule (Post 966731)
magos nu prea ai ajuns la niciun meeting oltcit :) in bucuresti se fac intalniri nu meetinguri, ca doar nu iesim cu pancarde`n strada si sloganuri ... la noi lumea sta de vorba, mananca ceva, se joaca patratica ... asta defapt e doar intalnire a pasionatilor de oltcit

si la noi e la fel mah... doar ca ne intalnim pe airport si se mai face o linie... tot la o cola si`o seminta vorbim :-??

dj05fmx 30-06-07 11:50

Re: Meeting Oltcit
 
razvane cam slaba prezenta si la tine in ultima vreme la intalniri. Stai jos ai nota 2 :)

mistreku 30-06-07 21:01

Re: Meeting Oltcit
 
bah apropo..mai facem vreun meeting? da' nu asha, din gura..ca asha shtiu ce venim o grama`!

Laure2fast 30-06-07 22:34

Re: Meeting Oltcit
 
Quote:

Originally Posted by mistreku (Post 975013)
bah apropo..mai facem vreun meeting? da' nu asha, din gura..ca asha shtiu ce venim o grama`!

ar fii frumos sa facem pe malu baltii geormane...mai facem o baie...un gratar...

dj05fmx 01-07-07 10:31

Re: Meeting Oltcit
 
prezenta la ultima intalnire a fost cam slaba rau. dasta zic eu poate avea 2 cauze.ori le-am pus prea dese ori nu mai prezinta interes pt lume ceea ce inseamna ca vom renunta sa mai facem intalnirile publice si le vom face intr-un mod mai restrans si numai pt cunoscuti :) stiti voi cam la ce ma refer.! bafta

mistreku 01-07-07 16:22

Re: Meeting Oltcit
 
laure, nu cred ca facem vreo shparla..la geormane putem sa mergem noi..dar daca la lumea i-a fost greu sa vina pana pe aeroport..ce sa mai zic de geormane?

dj05fmx 02-07-07 00:26

Re: Meeting Oltcit
 
ba mistret ideea era alta laure vb despre o intalnire a noastra adica astia mai facuti la geormane ceva gen expo pe plaja...si cu ocazia asta tragem si un gratar o baie ....etc iti explic io ;) bafta

mistreku 02-07-07 14:37

Re: Meeting Oltcit
 
=)) expo pe plaja! =)) bon ashea! sa shtiu sa-mi iau kilotzii aia de leopard cu coditza de iepure'n fatza!

alex_v2you 02-07-07 16:42

Re: Meeting Oltcit
 
ar merge un gratar la Geormane......buna idee
niste carnaciori flambati la 2-3 rateuri ar merge de belea..:))
cand va hotarati.......dati zvon si cine stie iese...ar putea iesi o friptura pe cinste:))
sal all

gbry_el_05-RSG 27-07-07 14:46

Re: Meeting Oltcit
 
am lasat-o balta toti......ce dor imi e de o intalnire.....:cry2:

e_Max 27-07-07 22:17

Re: Meeting Oltcit
 
aoleo nici nu ma gandesc la intalnire ...................mult de lucru

bodyspeed 27-07-07 23:05

Re: Meeting Oltcit
 
Quote:

Originally Posted by alex_v2you (Post 977682)
ar merge un gratar la Geormane......buna idee
niste carnaciori flambati la 2-3 rateuri ar merge de belea..:))
cand va hotarati.......dati zvon si cine stie iese...ar putea iesi o friptura pe cinste:))
sal all

dadui.. eu astazi :lol: :lol: ce show... a fost...ce se sperie lumea.... bine ca la cum arata masina.. si eu ma speri :lol: :lol: :lol:]
si trage grav...8) ea si goala troaca...si n-are manere.. de asta... trage.. si nici spoilar in fata :-P si de asta :D

mistreku 28-07-07 21:59

Re: Meeting Oltcit
 
bun asha! mai trebuia sa pui nishte poze cu grataru', ca shi asha, in momentu' asta sunt rupt de foame! doamne, ce ash da intr-un gratar!!


All times are GMT +2. The time now is 13:56.

- Copyright 2024 4Tuning