Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Meeting Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/22395-meeting-oltcit.html)

mad_mike 23-08-06 14:18

Meeting Oltcit
 
Ce ati zice sa incepem sa facem si noi meetinguri Oltcit cum fac cei cu dacia.
Votati!:D

fasso 23-08-06 14:56

Re: Meeting Oltcit
 
votez pentru!!!asta chiar ar fi o idee grozava!!!un meeting oltcit!!!ma bucur ca in sfarsit se gandeste cineva si la asta!!!dar treaba e unde o sa se tina meetingul asta?salut si felicitari pt idee!!!!!!!

mad_mike 23-08-06 18:06

Re: Meeting Oltcit
 
Locul va fi cred ca tot sala polivalenta pentru ca stie toata lumea cum ajunge acolo.Dar ar fi o idee ca in aceeasi zi sa se desfasoare meeting Oltcit in toate locurile unde vor fi oltcitisti doritori.

Ja_Rule 23-08-06 19:18

Re: Meeting Oltcit
 
cred ca locul potrivit ar fi la Craiova.. imi place ideea .. frumos

dj16xxs 23-08-06 20:25

Re: Meeting Oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Ja_Rule (Post 529731)
cred ca locul potrivit ar fi la Craiova.. imi place ideea .. frumos

vin si eu...daca e aici....gasesc eu un oltcit cu care sa vin!:D

mad_mike 23-08-06 20:45

Re: Meeting Oltcit
 
Ar fi o idee sa se desfasoare la craiova pt ca acolo este capitala Oltciturilor dar ar fi de preferat sa il asteptam si pe bogdan lascu sa isi termine monstrul.
XXS:Stai linistit pt ca tu o sa fii printre invitatii de onoare cu sau fara oltzan;)
Pt cei care au votat nu ii rog sa si argumenteze.......

aXelstorm 23-08-06 20:49

Re: Meeting Oltcit
 
E ok oriunde ar fi. E o idee sa deschidem topic si pe forumul OLTCIT.

valib 23-08-06 22:01

Re: Meeting Oltcit
 
e prea devreme...
adica sunt 10 din bucuresti, 3 din craiova, 4 din iasi, 3 din bacau (apox.)....prea rasfirati, prea putini la un loc.
Nu cred ca ar fi multi care s-ar baga la o deplasare de la craiova la bucuresti, sau invers, 1-2ori pe luna...
ca idee...cei de pe forumul oltcit se intalnesc, daca nu saptamanal, macar odata la luna (depinde de la oras la oras).

fasso 24-08-06 09:13

Re: Meeting Oltcit
 
ai uitat dambovitzenii!sau astia nu va intereseaza!am eu cativa prieteni cu oltcituri care cred ca ar fi de acord sa vina la meeting...+ ca mai sunt si tunarite cateva dintre ele!va hotarati unde si cand si ne anuntati si pe noi!salut si felicitari inca o data!

valib 24-08-06 09:18

Re: Meeting Oltcit
 
eu ziceam aproximativ, nu am stat sa numar exact cati si de unde.
sper ca nu am suparat pe nimeni:)

fasso 24-08-06 09:20

Re: Meeting Oltcit
 
pe mine nu, stai linistit!chiar ma incanta foarte mult ideea cu meetingul asta!poate asa am ocazia sa mai invatz si eu cum e cu torbo pe oltcit...cu carburile de alfa...si alte chestii interesante pe care eu inca nu le stiu exact:)

Laure2fast 24-08-06 09:28

Re: Meeting Oltcit
 
Quote:

Originally Posted by valib (Post 529962)
e prea devreme...
adica sunt 10 din bucuresti, 3 din craiova, 4 din iasi, 3 din bacau (apox.)....prea rasfirati, prea putini la un loc.
Nu cred ca ar fi multi care s-ar baga la o deplasare de la craiova la bucuresti, sau invers, 1-2ori pe luna...
ca idee...cei de pe forumul oltcit se intalnesc, daca nu saptamanal, macar odata la luna (depinde de la oras la oras).

te asigur eu ca daca o sa se faca o sa vina destui oltcitari..

fasso 24-08-06 09:30

Re: Meeting Oltcit
 
exact acelasi lucru voiam si eu sa zic...crede-ma ca numai in dambovita...numai in targoviste...sunt destui...numai eu am vreo 5 prieteni cu oltcituri!sunt destui si o sa fie incantati toti de acest meeting!

mad_mike 24-08-06 09:33

Re: Meeting Oltcit
 
Quote:

Originally Posted by valib (Post 529962)
sunt 10 din bucuresti, 3 din craiova, 4 din iasi, 3 din bacau .

Pai stai putin ca vb'im si cu cei de pe oltcit.ro.Oricum acum e la modul daca vreti.......Si te asigur ca din craiova vor veni mai multi;)
Pe de alta parte la o luna ziceam sa se faca in Bucuresti iar la un termen mai lung la Craiova.Plus ca nu o sa vina numai Oltciturile modificate ci si cei care le au stok sunt bineveniti:)

valib 24-08-06 09:42

Re: Meeting Oltcit
 
bine mai:)
succes la meeting!:)


All times are GMT +2. The time now is 17:53.

- Copyright 2024 4Tuning