Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   [VAND] NOKIA C6 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/223927-vand-nokia-c6.html)

cryze26 28-11-10 19:54

[VAND] NOKIA C6
 
1 Attachment(s)
Vand telefon NOKIA C6 folosit foarte putin (are folia pe el) + toate accesorile
Pret 800 lei.
tel 0721370198

cryze26 30-11-10 17:59

Re: [VAND] NOKIA C6
 
valabil..

b24mmr 30-11-10 23:53

Re: [VAND] NOKIA C6
 
Quote:

Originally Posted by cryze26 (Post 3858236)
valabil..

iti dau un set de jante aliaj de bmw pe tel
jantele sunt pe 15 sunt de e36 si sunt 5 bucati

cryze26 01-12-10 16:17

Re: [VAND] NOKIA C6
 
nu am ce sa fac cu ele , nu am bmw ...

cryze26 04-12-10 07:45

Re: [VAND] NOKIA C6
 
negociabil...

cryze26 08-12-10 18:41

Re: [VAND] NOKIA C6
 
750 lei

dan.gutu 09-12-10 07:54

Re: [VAND] NOKIA C6
 
A fost blocat in vreo retea ?

cryze26 09-12-10 19:08

Re: [VAND] NOKIA C6
 
da, vodafone ...pret discutabil

cryze26 12-12-10 16:20

Re: [VAND] NOKIA C6
 
valabil..

cata_kevi 25-12-10 15:19

Re: [VAND] NOKIA C6
 
Quote:

Originally Posted by cryze26 (Post 3891086)
valabil..

sal iti dau un 6500 clasic negru+ un body kit la olcit( bad boy,evazari sapte, clean look faruri plexiglass calre semanale etc ) zona berceni cu asta ma ocup 0768 633 848

cryze26 26-12-10 15:16

Re: [VAND] NOKIA C6
 
numai este valabil tel...si nici oltcit numai am ...


All times are GMT +2. The time now is 23:03.

- Copyright 2026 4Tuning